MAKIJAŻ. Matka natura obdarzyła kobiety łagodniejszymi rysami twarzy, bardziej miękką cerą i delikatniejszą skórą niż mężczyzn. Żeby długo zachować piękny wygląd, cerę należy odpowiednio nawilżać i pielęgnować, zapewniając jej nawodnienie i elastyczność. Urodzie trzeba jednak trochę pomóc i zaakcentować najważniejsze elementy twarzy. Zrobimy to, stosując MAKIJAŻ na twarz. Zamaskujemy nim wszelkie niedoskonałości cery, podkreślimy oczy, zaakcentujemy linię brwi, lub dodamy koloru ustom. Kilka sprytnych sztuczek pozwoli na "wyciągnięcie" krótkich rzęs, optyczne powiększenie oczu, lub wykonturowanie rysów twarzy za pomocą bronzera. Nie bójmy się stosować kosmetyków kolorowych. Mądrze użyte są najlepszymi przyjaciółmi kobiety!

Makijaż 

Jest 138 produktów.

Wybierz kategorię

  • Twarz

    Twarz to zwierciadło naszej duszy! Emocje malujące się na niej bardzo łatwo odczytać, niestety pozostawiają one po sobie ślady, które bardzo często objawiają się w postaci zmarszczek, nierówności, popękanych naczynek lub skrajnie suchej skóry. Warto dbać o TWARZ stosując odpowiednio przygotowane do tego celu kosmetyki. W zależności od rodzaju cery i wieku, nakładamy na nią kosmetyki nawilżające, matujące, ujędrniające, lub liftingujące. Dzięki wspaniałym produktom kosmetycznym do MAKIJAŻU, które znajdują się na rynku, zachowamy piękno na długie lata i bedziemy cieszyć się wspaniałym wyglądem.

  • Oczy

    Oczy Magnetyczne spojrzenie zza pięknych długich rzęs, przyciąga uwagę mężczyzn. To właśnie OCZY są najważniejszym elementem twarzy. Dzięki nim udaje się nam zwrócić na siebie uwagę, bądź przekonać innych do swoich racji. Spojrzenie pomaga nam zarówno w ważnych sytuacjach życiowych jak i codziennych zmaganiach. Dzięki wspaniałej jakości kosmetykom nasze OCZY nabiorą pięknego wyglądu, a makeup długo utrzyma się na powiekach. Czarujmy spojrzeniem, zdobądźmy zaufanie innych i nabierzmy pewności siebie! To nie jest trudne - wystarczą odpowiednio dobrane kosmetyki, a reszta będzie błahostką.

  • Usta

    USTA. Lśniące, jędrne, gładkie i wilgotne. Chciałabyś, chciała? Usta nie lubią ani letnich upałów, ani jesiennej pluchy, ani mrozu. Pierzchną, łuszczą się, pieką. Trzeba o nie dbać – nawilżać, natłuszczać, regenerować. Pewnie dlatego Twoja torebka pełna jest pomadek, błyszczyków i szminek. Te najlepsze gwarantują Twoim ustom zdrowie i piękny wygląd. Usta odwzajemniają twoje starania: mówią, że takich doskonałych preparatów ochronnych i upiększających jeszcze nie smakowały. Czy te usta mogą kłamać? Ależ skąd! Nowoczesne kosmetyki barwią, nawilżają, leczą, nęcą… Zdrowe usta, to roześmiane usta. USTA

  • Akcesoria do makijażu
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 138 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 138 elementów