Koloryzacja. Tylko nie mów, że jesteś tą jedną jedyną kobietą we wszechświecie, która nie uległa magii kolorów i nie farbuje włosów... Koloryzacja stała się nasza codziennością: dzięki zmianie koloru włosów możemy nie tylko szybko zmieniać wygląd, ale i komunikować światu nasz nastrój czy nawet inicjować nowe trendy. Koloryzacja nigdy nie była jeszcze taka prosta. W domowym zaciszu uzyskać można efekt porównywalny z tym, jaki uzyskujemy w salonie fryzjerskim. Nie ma obaw: nie pomylicie buteleczek i tubeczek. Nowoczesne preparaty do koloryzacji są precyzyjnie oznakowane. WŁOSY KOLORYZACJA sensacja. I nagle wszyscy marzą o takim kolorze, jak twój.

Koloryzacja 

Jest 109 produktów.

Wybierz kategorię

 • Farby


  Farby. Nowoczesne farby do włosów są bezpieczne, skuteczne i łatwe w użyciu. Farbowanie włosów we własnej łazience to czysta przyjemność. Dosłownie: czysta. Nic nie ścieka po szyi, nie ma obaw, że zabrudzimy wszystko dookoła. Farby mają taką konsystencję, że możemy spokojnie zasiąść na brzegu wanny i oddać się lekturze ulubionego magazynu dla kobiet. Gdyby nie timer nastawiony na magiczne pół godziny, pewnie zapomniałybyśmy, że farbujemy włosy. A kiedy znudzi nam się kolor – znów ruszamy do akcji. Farby nie tylko koloryzują, ale i… dbają o nasze włosy. WŁOSY FARBY marzenia…

 • Oksydanty

  Oksydanty. Kobieta zmienną jest, każdy mężczyzna o tym wie. Jako że nie lubimy wyglądać zawsze tak samo, sięgamy po farby do włosów, dzięki którym zyskujemy nowy image. Jeśli farbujemy włosy w salonie, nie zastanawiamy się, co to są OKSYDANTY. Warto się jednak im przyjrzeć w chwili, kiedy stoimy przed sklepową półką i wybieramy farbę do domowego użytku. Pod owym tajemniczym określeniem kryje się nic innego jak woda utleniona o różnym stężeniu, które to ma znaczący wpływ na końcowy efekt koloryzacji. Nie bój się zatem farbować włosów we własnej łazience, przecież już wiesz, co to są OKSYDANTY.

 • Rozjaśniacze

  Rozjaśniacze. Ręka do góry, która z nas nie marzyła choć przez chwilę o pięknych blond włosach, które kuszą i zachwycają. Matka natura tylko dla nielicznych kobiet jest łaskawa, pozostałe muszą kombinować. Możemy ją przechytrzyć sięgając po ROZJAŚNIACZE. Z ciemnych pulki trudno zrobić platynowy blond, jeden fałszywy ruch i na głowie mamy brzydki odcień żółci. Jednak dla fachowców i profesjonalnych produktów do koloryzacji włosów nie ma rzeczy niemożliwych. Krok po kroku, dużo cierpliwości, seria zabiegów – i cieszymy się jasnym włosami. Sprawdź, czy w twojej ulubionej drogerii są ZIAJA PRO ROZJAŚNIACZE.

 • Produkty Techniczne

  Produkty Techniczne. Brunetki, blondynki, rude – wszystkie wiemy, że o włosy należy dbać. To podstawa dbałości o nasz wygląd, bowiem to właśnie włosy nadają charakteru naszej twarzy, pokazują naszą osobowość, oddają nasz nastrój. W koszykach zakupowych regularnie lądują szampony, odżywki i farby, a wraz z nimi PRODUKTY TECHNICZNE, które sprawiają, że zmiana koloru włosów jest skuteczniejsza, zdrowsza i przed wszystkim znacznie trwalsza. Na trwałości koloryzacji i intensywności koloru najbardziej nam zależy, dlatego ZIAJA PRO PRODUKTY TECHNICZNE powinny znaleźć się na stałe na naszej liście zakupów.

 • Dekoloryzacja

  DEKOLORYZACJA. Tym razem się nie udało – opakowanie farby kłamało. Głęboki kasztan okazał się kolorem dojrzałej marchwi. Nie, na takie ekstrawagancje nie możesz sobie pozwolić. Pozostaje dekoloryzacja Allwaves Flasch Meches Cooper. Już raz znalazłaś się w takiej sytuacji: włosy okazały się zdecydowanie za ciemne i tylko dobre kosmetyki dekoloryzacyjne były w stanie uratować cię przez strzyżeniem na jeża. Twoje koleżanki sięgają po  Allwaves Flasch Meches Cooper także wtedy, kiedy mają ochotę  na świeży kolor, a stary schodzi wyjątkowo powoli albo nierówno. Może więc nie będziesz jednak pieklić się na producenta farby? Może to ty przesadziłaś z utleniaczem, albo przedobrzyłaś z czasem? DEKOLORYZACJA

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 109 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 109 elementów