Mężczyzna. Czy twój MĘŻCZYZNA już wie, że dbanie włosy to nie tylko babska sprawa? Nie wystarczy ostrzyc maszynką na „trójkę”, umyć pierwszym lepszym szamponem i wytrzeć ręcznikiem. Wizyta w salonie fryzjerskim to nie wstyd, to konieczność. Dobre cięcie gwarantuje modny i schludny wygląd przez kilka tygodni, do tego niezbędna jest codzienna pielęgnacja w zaciszu własnej łazienki. Podpowiedz ukochanemu, w jakie kosmetyki powinien się zaopatrzyć. Albo lepiej kup mu w prezencie – niech wie, że o niego dbasz! Wybierz linię ZIAJA PRO, a twój MĘŻCZYZNA będzie miał piękne, lśniące i mocne włosy.

Mężczyzna 

Jest 23 produktów.

Wybierz kategorię

 • Pielęgnacja

  PIELĘGNACJA. Kochasz swoje włosy, ich pielęgnacja, to Twoja pasja. Nie ma dnia, żebyś nie sięgał po kosmetyki do pielęgnacji włosów i  zawsze są to preparaty doskonałej jakości: Wella, Loreal, Goldwell, Biolage… Twoje włosy zasługują na to, co najlepsze. Dobry szampon, odżywka, odpowiednia szczotka. Bez tego ani rusz. A od czasu do czasu specyfiki wzmacniające strukturę włosa, wygładzające, odżywiające, regenerujące. Dbasz o swoje włosy tak, jak chciałbyś, aby ktoś dbał o Ciebie – z czułością i… radością. Rynek pełen jest kosmetyków do włosów, ale pielęgnacja Twoich wymaga naprawdę szczególnego zaangażowania… PIELĘGNACJA

 • Stylizacja

  STYLIZACJA. Co dnia inna fryzura. Co dnia inny look. Nie, to nie przykry obowiązek, nakaz dress code’u, żmudna praca – to przyjemność w stanie czystym. Stylizacja włosów to trochę jak codzienna porcja zajęć artystycznych: trzeba mieć pomysł, wyczucie; trzeba wykazać się znajomością trendów oraz dobrym gustem. To lubisz! Wella, Loreal, Goldwell, Biolage, Tigi - to Twoja pasja. Dbanie o siebie traktujesz jak najdoskonalszą inwestycję. Lubisz dobrze czuć się w swojej skórze. Uwieńczeniem  wszystkich zabiegów stylizacyjnych jest stylizacja włosów. Może pora porzucić pracę w biurze i połączyć pracę z pasją…? Własny salon fryzjerski?

 • Koloryzacja

  KOLORYZACJA. Niektórzy mówią: farbowanie włosów. Ale koloryzacja to coś więcej. Wiesz doskonale, że można pójść po najmniejszej linii oporu i użyć popularnej farby do włosów, ale można także kolorami się bawić: mieszać, kombinować; stwarzać odcienia, o jakich nie śniło się impresjonistom. Fryzjer jest jak artysta – włosy są jak płótno: można na nich wyczarować rewelacyjne odcienie barw. Nowoczesna  koloryzacja jest bezpieczna, skuteczna i naprawdę fascynująca. Nie ma obaw, że nagle Twoje włosy stracą połysk i staną się zielone. Koloryzacja to wyższy stopień fryzjerskiego wtajemniczenia, na przyjęcie którego jesteś już gotów.

 • Kuracje

  KURACJE. Nawet najbardziej zadbane włosy od czasu do czasu potrzebują specjalistycznej kuracji. Kuracje do włosów  są nieodzowne, jeśli zależy nam na utrzymaniu dobrej kondycji włosów, skóry głowy i dobrego… samopoczucia. Nic bowiem nie frustruje bardziej, niż codzienna pielęgnacja włosów, której efektów nie widać. Pielęgnacja, to jeszcze nie kuracja. Kurować – to leczyć. Chorujące włosy są trudne do opanowania, ale opanowanie tajników leczenia włosów trudne nie jest. Wystarczy sięgnąć po kosmetyki z najwyższej półki – Loreal Aminexil Control,  Matrix Biolage, Kerastesse, Wella SP. W tej dziedzinie możesz osiągnąć mistrzostwo.

 • Do Golenia
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów