STAPIZ. Profesjonalne Kosmetyki Fryzjerskie dostarczają specjalistom fryzjerstwa produktów do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji. Jeżeli włosy są Waszą pasją, to z pewnością sięgacie tylko po najlepsze i sprawdzone kosmetyki – takie, o których można powiedzieć, że zostały stworzone z zaangażowaniem i z… pasją właśnie. Współczesna kosmetologia, chcąc nadążyć za trendami, musi przede wszystkim wsłuchać się w potrzeby klientów. To ich problemy z włosami oraz oczekiwania stawiane fryzjerom powinny wyznaczać kierunki w poszukiwania nowych rozwiązań i tworzeniu innowacyjnych produktów. Stawiam na STAPIZ, bo STAPIZ stawia na dynamiczny rozwój.

STAPIZ Jest 17 produktów.

Wybierz kategorię

 • Argan`de

  Argan`de to siła ekstremalnego nawilżania zamkniętego w olejku arganowym. Marzeniem wielu ludzi było i wciąż jest znalezienie źródła wiecznej młodości. Zachłyśnięcie się magicznym eliksirem, który pozwoli na zawsze cieszyć się młodością i witalnością. Nie ustajemy w poszukiwaniach i nie poddajemy się – nadzieja umiera przecież sama. Żeby jednak poszukując owego źródła, nie przegapić życia – skupmy się na tym, co jest, co już odkryto. Olejek arganowy ze względu na swe bogate właściwości nazywany jest „eliksirem młodości” – podarujmy włosom witalność stosując produkty STAPIZ Argan’de.

 • Ha Essense

  HA ESSENSE Ha! Oto przed wami esencja doskonałości: szampon rewitalizujący z kwasem hialuronowym, który działa zbawiennie na skórę głowy oraz na włosy. Nawet najbardziej zniszczone i zmaltretowane włosy odzyskają energię, blask, żywotność. Seria kosmetyków Ha Essense sprawi, że pielęgnacja włosów nabierze sensu – teraz twoja działalność przynosi spektakularne efekty, a Ty czujesz, że jeszcze nigdy pielęgnacja włosów nie sprawiała Ci takiej przyjemności. Co dnia sprawdzasz czy Twoje włosy wyglądają doskonale. Tak, wyglądają… Tak, możesz ze spokojem spojrzeć w lustro. Kwas hialuronowy oraz algi morskie czynią cuda. Co za szczęście. Szczęście? Nie – to HA ESSENSE

 • Sleek Line STAPIZ

  Sleek Line STAPIZ, czyli moc jedwabiu zamknięta w produktach do włosów. Jedwab jest najsilniejszym wśród naturalnych włókien i potrafiącym zaabsorbować trzykrotnie więcej wody niż sam waży. Tak jak luksusowo czuje się skóra otulona jedwabną tkaniną, tak i włosy zyskują na kontakcie z jedwabiem zamkniętym w butelkach z olejkami, sprayami, odżywkami lub szamponami. Podaruj swoim włosom ekstremalne nawilżenie, gładkość i połysk godny filmowej gwiazdy. Nie potrzebujesz niczego więcej, żeby zabłysnąć na spotkaniu z przyjaciółmi. Specjalistyczne produkty STAPIZ Sleek Line sprawią, że poczujesz się luksusowo.

 • Acid balance
 • Keratin Code
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów