REVLON. Uprawianie sportu i zdrowy tryb życia, przedłuża naszą młodość i pozwala długo cieszyć się świetnym wyglądem i gibką sylwetką. Naturze jednak warto pomóc. Wspaniałe efekty daje wklepywanie kremu w okolice oczu, codzienne nawilżanie ciała po kąpieli oraz dbanie o skórę dłoni i paznokci; zapewni to nam sprężystą i gładką skórę bez zmarszczek. Pamiętajmy, że warto również zadbać o podkreślenie naszej urody kosmetykami kolorowymi. Szeroka gama tych produktów poprawi naszą urodę i podkreśli naturalne piękno. Zachwyćmy głębią spojrzenia lub czerwienią ust - nie wahajmy się i użyjmy kosmetyków marki REVLON PROFESSIONAL.

Kosmetyki REVLON Professional 

Jest 43 produktów.

Wybierz kategorię

  • Colorstay
  • Kosmetyki REVLON do cery tłustej i mieszanej

    Colorstay Tłusta i Mieszana REVLON Nasza cera niezdrowo błyszczy, mamy rozszerzone pory i tendencję do zaskórników i wykwitów skórnych? Najprawdopodniej jesteśmy właścicielkami skóry tłustej lub mieszanej, która wymaga specjalnej i zdecydowanej pielęgnacji. Potrzebujemy kosmetyków, które zapewnią nam efekt matu przez cały dzień, nie spłyną z twarzy i nie pobrudzą ubrań. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na produkty, dzięki którym zaoszczędzimy kilka złotych, ale nie zadziałają i nasza frustracja sięgnie zenitu. Zainwestujmy w podkład COLORSTAY DO CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ, a pozbędziemy się problemu raz na zawsze.

  • Colorstay Cera Sucha i Normalna

    Colorstay Sucha i Normalna REVLON Borykamy się z problemem suchej skóry, kupujemy kremy nawilżające, ale cały nasz trud na nic się zdaje, kiedy podczas robienia makijażu nakładamy na twarz podkład. Skóra na twarzy piecze, swędzi i nieprzyjemnie ściąga. Mamy dość i chciałybyśmy rozwiązać swój problem definitywnie, wybierając kosmetyk odpowiedni do swojego rodzaju cery. Nic prostszego. Nie musimy szukać daleko, wystarczy wizyta w dobrej drogerii i inwestycja, dzięki której poczujemy się lepiej. Zaufajmy fluidowi COLORSTAY DO CERY NORMALNEJ I SUCHEJ, przestańmy myśleć o problemie i uśmiechnijmy się szeroko - to takie proste!

  • Nearly Naked
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów