ilū Pilnik i polerka do paznokci 2w1 łódka 180/100

Wysyłka już od 7,99 zł

7,00 zł

ilū

0000062364

5903018914862

25

Opis

Description

Pragniesz mieć zawsze zadbane i kształtne paznokcie? Zaprzyjaźnij się z dwustronnym pilnikiem-polerką do paznokci ilū, który umożliwi Ci szybkie i łatwe wymodelowanie i wygładzenie płytek. Gradacja 180/100 to jeden z najpopularniejszych typów ziarnistości pilników. Z pewnością doskonale sprawdzi się do pielęgnacji Twoich paznokci.

Za co go pokochasz?

  • Za poręczny kształt łódki
  • Pilnikiem łatwo nadasz paznokciom kształt
  • Polerką wygładzisz nierówności płytki
  • Polerką szybko zmatowisz paznokcie
  • Łatwo przygotujesz je do dalszych zabiegów

Pilnik ma drobnoziarnistą formułę, która jest delikatna dla naturalnych paznokci. Polerka jest stworzona na bazie gąbki, która sprawia, że nacisk na paznokcie podczas użytku jest delikatny i bezpieczny dla ich powierzchni.

Jak używać pilnika i polerki 2w1?

Podczas piłowania paznokci pamiętaj, by trzymać pilnik prostopadle do płytki. Dzięki temu zapobiegniesz jej rozdwajaniu się. Staraj się nie używać pilnika na mokre paznokcie – są one wtedy giętkie i trudne do wymodelowania, więc efekt może być daleki od Twoich oczekiwań. Podczas wygładzania paznokci staraj się równomiernie rozkładać nacisk polerki na płytkę. Pamiętaj, że czas matowienia paznokci nie powinien być długi, istotne jest jednak opracowanie całej płytki. Dzięki temu lakier będzie miał dobrą przyczepność.

Marka ilū jest owocem pasji do piękna i do nowych trendów. Akcesoria do makijażu, do stylizacji włosów oraz do paznokci zostały wyprodukowane z wegańskich surowców i zaprojektowane z najwyższą troską o wygodę użytkowania i funkcjonalność. Efektem jest kolekcja produktów o znakomitych właściwościach w atrakcyjnej cenie, odpowiadająca na potrzeby każdego użytkownika, który ceni wysoką jakość i niebanalny design.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuPilniki, Polerki i bloki polerskie
Pojemność1 szt.

Opinie

Napisz opinię

ilū Pilnik i polerka do paznokci 2w1 łódka 180/100

ilū Pilnik i polerka do paznokci 2w1 łódka 180/100

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: