SALLY HANSEN MIRACLEgEL Żelowy top nawierzchniowy 14,7ml

Wysyłka już od 7,99 zł

0000052873

074170441956

0

Opis

Opis

Sally Hansen Miracle Gel Top Coat to żelowy top nawierzchniowy służący do utrwalenia lakieru. Sally Hansen Miracle Gel to żelowe lakiery o wyjątkowej trwałości.

  • Ma żelową, skoncentrowaną formułę
  • Nie wymaga użycia światła UV/LED
  • Efekt utrzymuje się nawet do 14 dni
  • Podczas noszenia nie odpryskuje
  • Ma wysoki połysk

Miracle Gel to żelowe produkty do manicure lub pedicure, które utrwalają się w wyniku działania światła naturalnego. Nie wymagają stosowania lampy UV lub LED i można je łatwo zmyć zwykłym zmywaczem do paznokci. Dodatkowo mają błyszczące wykończenie i dużą trwałość podobnie jak tradycyjne żelowe paznokcie.

Sposób użycia: Top nakładać na wyschnięty lakier Miracle Gel. Wystarczy zastosowanie jednej warstwy produktu.

Rezultat: Błyszczący, trwały, żelowy manicure lub pedicure.

Żelowy top powinien być stosowany na lakier Miracle Gel. Znajdź swój ulubiony odcień i ciesz się trwałym manicure lub pedicure przez długi czas!

Sally Hansen to marka stworzona przez Sally Hansen i jej męża w późnych latach 50. ubiegłego wieku. Historia firmy zaczyna się od odżywki do paznokci określanej mianem „kliniki paznokci w buteleczce”. W ofercie marki znajdziemy profesjonalne produkty do pielęgnacji, akcesoria do manicure i pedicure oraz preparaty do depilacji. Sally Hansen przez dekady utrzymuje wysoką pozycję na światowym rynku ze względu na wysoką jakość i innowacyjność produktów.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuŻele
Pojemność11 - 20 ml

Produkty powiązane