PEGGY SAGE Kolorowy żel budujący UV&LED 5g

Wysyłka już od 7,99 zł

0000051533

00014250

0

Opis

Opis

Żel do wykonywania profesjonalnego manicure odpowiedni do stosowania na każdym rodzaju paznokci. Pozwala jednocześnie ujednolicić płytkę paznokcia nadając jej odpowiedni kształt i tworząc bazę pod manicure oraz nadać jej piękny kolor. Czas utrwalania w lampie LED to tylko 30 sekund.

  •          Odpowiedni do każdego typu płytki
  •          Niweluje nierówności na paznokciach
  •          Umożliwia nadanie im idealnego kształtu
  •          Jest bezpieczny dla paznokci
  •          Ma wysoką trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne

Dzięki elastycznej formule żel jest bardzo łatwy w aplikacji i powoduje, że zabieg stylizacji żelowej staje się przyjemną i prostą czynnością. Dodatkowe składniki w nim zawarte chronią płytkę przed osłabieniem i żółknięciem.

Sposób użycia: Nałożyć cienką warstwę lakieru. Czas utrwalania w lampie LED to 30 sekund, natomiast w lampie UV – 2 minuty.

Efekt: Trwały, jednolity, profesjonalny i bezpieczny manicure żelowy.

Polecamy wypróbowanie pozostałych produktów z oferty Peggy Sage, które uzupełnią domową lub profesjonalną pielęgnację.

Peggy Sage to istniejąca na rynku kosmetycznym od ponad 90 lat francuska marka znana głównie z produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Wyznacza ona trendy i podąża za innowacyjnymi rozwiązaniami. Filozofia marki opiera się na dostarczaniu szerokiego wachlarza kolorów i tekstur, które pozwalają na rozbudzanie kreatywności i spełniają oczekiwania każdego klienta. W ofercie firmy znajdują się także kosmetyki do pielęgnacji skóry i makijażu.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuŻele
Pojemnośćdo 10 g

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: