MAKEUP REVOLUTION Ultra Contour Palette Paleta do konturowania twarzy

Wysyłka już od 7,99 zł

31,99 zł

31,99 zł za 1 st.

Brak produktu na stanie

Makeup Revolution

0000042527

5029066059987

0

Opis

Opis

Makeup Revolution Ultra Contour Palette to paleta do profesjonalnego konturowania twarzy. Zawiera kolekcję 8 mocno napigmentowanych odcieni: bronzery , róże i rozświetlacze. Paleta idealnie sprawdza się do wymodelowania rysów twarzy, nadania cerze lekkiej opalenizny oraz podkreślenia kości policzkowych. Odcienie pozwalają w naturalny sposób podkreślić policzki i wymodelować kształt twarzy. Odcienie można mieszać ze sobą lub używać osobno. Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów cery. Paleta zamknięta w eleganckim czarnym pudełku z dużym lusterkiem.

  • Nadaje cerze lekkiej opalenizny
  • Perfekcyjnie podkreśla kości policzkowe
  • Eleganckie, czarne pudełko z dużym lusterkiem
  • 6 pudrów do konturowania
  • 2 rozświetlacze
  • Odcienie można mieszać ze sobą i używać osobno
  • Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów cery

Paleta składa się z 8 mocno napigmentowanych odcieni do konturowania twarzy. Posiadają one aksamitną konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadzają.

Sposób użycia: Jeśli chcemy osiągnąć idealny kształt twarzy, rozjaśniamy środek czoła, brodę i miejsca pod oczami, zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust. Poprzez korygowanie odpowiednich partii należy dążyć do osiągnięcia owalnego kształtu twarzy, który uznawany jest obecnie za idealny. Pamiętaj, żeby rozetrzeć kontury – miejsca muśnięte kosmetykiem nie powinny wyraźnie się odcinać. Jeśli przesadzisz z ilością kosmetyku, zbierz nadmiar gąbką do podkładu lub mocniej się przypudruj.

Rezultat: Naturalnie podkreślone kości policzkowe.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów, ze względu na zbliżony skład i właściwości zaleca się stosowanie palety do konturowania twarzy z innymi produktami z tej samej serii.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuBronzery, Paletki
Pojemność11 - 20 g

Produkty powiązane