MAKEUP REVOLUTION Blush Contour Palettegolden Sugar Paleta do konturowania twarzy

Wysyłka już od 7,99 zł

Makeup Revolution

0000038090

5029066026453

0

Opis

Opis

Makeup Revolution Ultra Blush Palette to paleta do profesjonalnego konturowania twarzy. Zawiera kolekcję 8 mocno napigmentowanych odcieni: wypiekane róże, bronzery i rozświetlacze, matowy bronzer i rozświetlacz brązujący. Paleta idealnie sprawdza się do wymodelowania rysów twarzy, nadania cerze lekkiej opalenizny oraz podkreślenia kości policzkowych. Delikatne odcienie różu pozwalają w naturalny sposób podkreślić policzki i wymodelować kształt twarzy. Odcienie można mieszać ze sobą lub używać osobno. Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów cery. Paleta zamknięta w eleganckim czarnym pudełku z dużym lusterkiem.

  • Nadaje cerze lekkiej opalenizny
  • Perfekcyjnie podkreśla kości policzkowe
  • Eleganckie, czarne pudełko z dużym lusterkiem
  • 8 mocno napigmentowanych odcieni
  • Odcienie można mieszać ze sobą i używać osobno
  • Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów cery

Paleta składa się z 8 mocno napigmentowanych odcieni do konturowania twarzy. Posiadają one aksamitną konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadzają.

Sposób użycia: Poprawne nałożenie różu do policzków pozwala podkreślić naturalny kolor cery i wyregulować kontury twarzy. Idealnym narzędziem, przy pomocy którego nałożymy róż, jest okrągły pędzel, lekko spłaszczony na czubku. Aplikując róż należy pamiętać, by się nie uśmiechać. Podczas uśmiechu podnoszą się policzki, więc jeśli wtedy nałożymy róż, jego linia obniży się, gdy przestaniemy się uśmiechać. Róż nakładaj zawsze na zakończenie makijażu. Nanoś go pędzlem na przypudrowaną już twarz – najpierw nabierz róż, potem otrzep pędzel o brzeg dłoni. Kosmetyku nie może być na twarzy za dużo, zacznij więc nakładanie od skroni, tak by najgrubsza warstwa została pod linią włosów. Pamiętaj, żeby rozetrzeć kontury – miejsca muśnięte różem nie powinny wyraźnie się odcinać. Jeśli przesadzisz z ilością kosmetyku, zbierz nadmiar gąbką do podkładu lub mocniej się przypudruj.

Rezultat: Naturalnie podkreślone kości policzkowe. Delikatny rumieniec dodaje twarzy uroku i młodzieńczej świeżości.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuPaletki, Bronzery
Pojemność11 - 20 g

Produkty powiązane