WUNDER2 WUNDERLIFT Krem do wygładzania zmarszczek, kurzych łapek, worków i cieni pod oczami 15ml

0000048846

Drobne linie i zmarszczki wokół oczu zaczynają pojawiać się tuż po trzydziestym roku życia i pogłębiają się wraz z wiekiem. Z pomocą przychodzi Serum do wygładzania zmarszczek od Wunder2. Głównym atutem WUNDERLIFT jest jego błyskawiczne działanie, które daje efekty w ciągu zaledwie 60 sekund.

Więcej szczegółów

Ostatnie sztuki

96,00 zł

 

Drobne linie i zmarszczki wokół oczu zaczynają pojawiać się tuż po trzydziestym roku życia i pogłębiają się wraz z wiekiem. Z pomocą przychodzi Serum do wygładzania zmarszczek od Wunder2. Głównym atutem WUNDERLIFT jest jego błyskawiczne działanie, które daje efekty w ciągu zaledwie 60 sekund. Kosmetyk błyskawicznie poprawia kondycję skóry, redukując widoczność zmarszczek, kurzych łapek, worków i cieni pod oczami. Połączenie środków nawilżających, ze środkami do korekcji koloru zapewnia widoczne efekty natychmiast po nałożeniu kosmetyku. Następuje uwolnienie kompleksu „mikrowypełniaczy”,które dzięki swoim niewielkim rozmiarom są w stanie przeniknąć przez naskórek i dostarczyć skórze brakujące składniki.

  •          Skutecznie redukuje zmarszczki wokół oczu, obrzęki i cienie pod oczami
  •          Długotrwały efekt aż do 8 godzin
  •          Natychmiastowe rezultaty, już w 60 sekund
  •          Zawiera wyjątkowe środki nawilżające
  •          Nowoczesna technologia mikrowypełniaczy
  •          Technologia Flex-Tensor

WUNDER2 opracowało dla WUNDERLIFT technologię Flex-Tensor, dającą błyskawiczny efekt na powierzchni skóry, wyglądający naturalnie i utrzymujący się przez wiele godzin. WUNDERLIFT zawiera również zastrzeżony kompleks „mikrowypełniaczy”, przenikających przez górną warstwę naskórka, wygładzając i wypełniając go od środka, zapewniając długoterminowe przeciwdziałanie starzeniu się skóry. Połączenie obu tych technologii pozwala WUNDERLIFT na równoczesne działanie i na powierzchni, i pod skórą, dając niesamowite efekty w ciągu zaledwie 60 sekund.

Sposób użycia: Oczyść skórę, na którą chcesz nałożyć produkt i upewnij się, że się nie błyszczy. Stosuj przed wykonaniem makijażu. Nałóż na koniuszek palca niewielką ilość serum.  Nakładaj na wybrane miejsca za pomocą delikatnych pociągnięć palców. Pokryj równomiernie wszystkie miejsca, które chcesz skorygować. Przez około 60 sekund, gdy serum będzie się wchłaniać, nie poruszaj mięśniami twarzy.

Rezultat: Skóra pozostaje gładka i elastyczna przez wiele godzin, nie blaknie i nie łuszczy się.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów, ze względu na zbliżony skład i właściwości zaleca się stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego z innymi kosmetykami marki Wunder2.

WUNDER2 to zaawansowane, przełomowe kosmetyki oparte na najnowocześniejszych technologiach, dzięki którym szybko i łatwo uzyskasz perfekcyjne brwi, rzęsy oraz cerę.

 
Działanie Odmłodzenie
Forma kosmetyku Krem
Pojemność do 250ml

Produkty powiązane

Produkty, które również mogą Cię interesować: 30