SIBEL EPIL'HAIR Czekoladowy wosk do twarzy i ciała 110ml

Wysyłka już od 7,99 zł

7,88 zł

7,16 zł za 100 ml

Sibel

0000048618

5412058127700

6

Opis

Opis

Depilacja letnim woskiem rozpuszczalnym w tłuszczach to praktyczna i łatwa w użyciu technika depilacji. Przy tej technice niezbędny jest podgrzewacz do wosku oraz paski. Łatwy i praktyczny w użyciu zestaw zapewnia perfekcyjny przebieg zabiegu. Wosk czekoladowy perfekcyjnie usuwa mocne włosy. Zawiera składniki zmiękczające oraz posiada właściwości nawilżające, dzięki naturalnej kompozycji bogatej w wysokiej jakości składniki aktywne jest produktem najwyższej jakości. Polecany w szczególności do skóry wrażliwej z mocnymi włoskami.

  • Polecany do skóry wrażliwej i mocnych włosków
  • Do skóry i twarzy
  • Zawiera paski
  • Łatwy i praktyczny w użyciu
  • Temperatura użycia to 37-39 stopni
  • Perfekcyjnie usuwa włosy

Wosk czekoladowy jest idealny dla skóry bardzo wrażliwej i mocnych włosków.

Sposób użycia: Włóż wosk roll-on Wax do podgrzewacza. Podłącz urządzenie do sieci. Odczekaj 20-25 minut. Rozprowadź cienką warstwę wosku na skórę w kierunku wzrostu włosów. Nałóż pasek włókniny do depilacji. Dociśnij taśmę, usuń włosy w przeciwnym kierunku wzrostu włosów. Usuń wszelkie pozostałości wosku.

Rezultat: Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 3 tygodnie.

Polecamy stosować wraz z pianką po depilacji z olejkiem arganowym.

Aby zapewnić bezproblemową depilację, firma Sibel opracowała gamę produktów epil’hair pro. To wyjątkowo bogata i różnorodna oferta kosmetyków i akcesoriów do usuwania włosów, niezwykle łatwych i wydajnych w użyciu bez względu na Twoje upodobania czy rodzaj skóry. Produkty Sibel epil’hair pro są przyjazne dla użytkownika i łatwe w stosowaniu.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuWoski
Pojemność101 - 200 ml
SeriaEpil'Hair

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: