SIBEL EPIL'HAIR Wkład woskowy jednorazowego użytku – do skóry wrażliwej 110ml

Wysyłka już od 7,99 zł

7,08 zł

6,44 zł za 100 ml

Sibel

0000048614

3584250025688

11

Opis

Opis

Wkład woskowy Sibel z szeroką końcówką dla skóry wrażliwej do depilacji zapewni idealnie gładką skórę. Dzięki takiej formie depilacji promienną skórą możemy cieszyć się przez cztery tygodnie. Szeroka rolka ułatwia aplikację. Wkład jest jednorazowego użytku.

  • Jednorazowego użytku
  • Szeroka końcówka
  • Łatwy i praktyczny w użyciu
  • Temperatura użycia to 37-39 stopni
  • Perfekcyjnie usuwa włosy
  • Polecany do skóry wrażliwej

Wkład posiada opatentowany system nowej generacji typu "rollon", który zapobiega nadmiernemu wyciekaniu wosku oraz ułatwia jego rozprowadzanie.

Sposób użycia: Włóż wosk roll-on Wax do podgrzewacza. Podłącz urządzenie do sieci. Odczekaj 20-25 minut. Rozprowadź cienką warstwę wosku na skórę w kierunku wzrostu włosów. Nałóż pasek włókniny do depilacji. Dociśnij taśmę, usuń włosy w przeciwnym kierunku wzrostu włosów. Usuń wszelkie pozostałości wosku.

Rezultat: Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 4 tygodnie.

Polecamy stosować wraz z pianką po depilacji z olejkiem arganowym.

Aby zapewnić bezproblemową depilację, firma Sibel opracowała gamę produktów epil’hair pro. To wyjątkowo bogata i różnorodna oferta kosmetyków i akcesoriów do usuwania włosów, niezwykle łatwych i wydajnych w użyciu bez względu na Twoje upodobania czy rodzaj skóry. Produkty Sibel epil’hair pro są przyjazne dla użytkownika i łatwe w stosowaniu.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuWoski
Pojemność101 - 200 ml
Strefa działaniaCiało

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: