SIBEL EPIL'HAIR Azulenowy wosk do depilacji 110ml

Wysyłka już od 7,99 zł

7,08 zł

6,44 zł za 100 ml

Sibel

0000048619

5412058155734

42

Opis

Opis

Depilacja letnim woskiem rozpuszczalnym w tłuszczach to praktyczna i łatwa w użyciu technika depilacji. Przy tej technice niezbędny jest podgrzewacz do wosku oraz paski. Łatwy i praktyczny w użyciu zestaw zapewnia perfekcyjny przebieg zabiegu. Wosk azulenowy perfekcyjnie usuwa włosy. Zawiera składniki zmiękczające oraz posiada właściwości nawilżające, dzięki naturalnej kompozycji bogatej w wysokiej jakości składniki aktywne jest produktem najwyższej jakości. Polecany w szczególności do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

  • Polecany do skóry wrażliwej
  • Do skóry i twarzy
  • Koi i łagodzi
  • Zawiera paski
  • Łatwy i praktyczny w użyciu
  • Temperatura użycia to 37-39 stopni
  • Perfekcyjnie usuwa włosy

Wosk azulenowy jest idealny dla skóry bardzo wrażliwej. Łagodzi i koi wrażliwą skórę. Sprawia, że staje się bardziej wytrzymała i zdrowsza.

Sposób użycia: Włóż wosk roll-on Wax do podgrzewacza. Podłącz urządzenie do sieci. Odczekaj 20-25 minut. Rozprowadź cienką warstwę wosku na skórę w kierunku wzrostu włosów. Nałóż pasek włókniny do depilacji. Dociśnij taśmę, usuń włosy w przeciwnym kierunku wzrostu włosów. Usuń wszelkie pozostałości wosku.

Rezultat: Skóra staje się gładka, wytrzymała i zdrowsza.

Polecamy stosować wraz z pianką po depilacji z olejkiem arganowym.

Aby zapewnić bezproblemową depilację, firma Sibel opracowała gamę produktów epil’hair pro. To wyjątkowo bogata i różnorodna oferta kosmetyków i akcesoriów do usuwania włosów, niezwykle łatwych i wydajnych w użyciu bez względu na Twoje upodobania czy rodzaj skóry. Produkty Sibel epil’hair pro są przyjazne dla użytkownika i łatwe w stosowaniu.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuWoski
Pojemność101 - 200 ml
SeriaEpil'Hair

Produkty powiązane