MEDISEPT MEDI-LINE Velox Wipes NA Chusteczki do dezynfekcji 100szt. – uzupełnienie

Wysyłka już od 7,99 zł

15,93 zł

0,16 zł za 1 st.

Medisept

0000061170

5907626633986

13

Opis

Opis

Bezalkoholowe chusteczki Medi-line służą do szybkiej dezynfekcji i mycia powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Formuła Medi-line jest polecana do powierzchni wrażliwych na działanie alkoholu.

  • Szybkie usunięcie bakterii, grzybów i wirusów (1 min)
  • Szybkie usunięcie prątków gruźlicy (5 min)
  • Formuła bezpieczna dla powierzchni
  • Przyjemna, świeża kompozycja zapachowa
  • Chusteczki gotowe do użycia

Produkt polecany do różnych typów materiałów, m. in. tworzyw sztucznych, szkła akrylowego, stali szlachetnej, metalu, aluminium, gumy i porcelany, jak również do aparatury medycznej, sprzętu rehabilitacyjnego, foteli i lamp zabiegowych, inkubatorów, głowic USG.

Sposób użycia: Wkład umieścić w puszce. Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć nią powierzchnię. Odczekać 1-10 minut w zależności od spektrum działania. Pamiętać o dokładnym zamknięciu opakowania. Otwarte opakowanie należy zużyć w ciągu 30 dni.

Rezultat: Dokładnie wyczyszczona, zdezynfekowana powierzchnia zabezpieczona przed działaniem bakterii, grzybów i wirusów.

Termin ważności: 24 miesiące od daty produkcji.

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji i sterylizacji, które zapewniają kompleksowe utrzymanie higieny. Firma istnieje od ponad 20 lat działając zarówno w sektorze przemysłowym, jak i detalicznym. MEDI-line to produkty do dezynfekcji narzędzi, powierzchni i rąk, MEDICLEAN to środki czystości i sprzęt do sprzątania, a STERI-line to rękawy i torebki do sterylizacji.

Dane

Dane

Ilośćod 20 szt.
Rodzaj produktuRęczniki i chusteczki
SeriaMedi-Line

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: