MEDISEPT MEDI-LINE Velox Top AF Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni 5000ml

Wysyłka już od 7,99 zł

113,87 zł

2,28 zł za 100 ml

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Medisept

0000061166

5907626634099

3

Opis

Description

Medi-line Velox Top AF to gotowy preparat na bazie alkoholu do dezynfekcji i mycia powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Formuła Medi-line ma szerokie działanie mikrobójcze – zwalcza bakterie, prątki, drożdżaki i wirusy.

  • Szybkie działanie już w 30-60 s
  • Produkt gotowy do użycia
  • Skuteczne właściwości myjące
  • Wysoce wydajna formuła
  • Tolerancja na różne typy materiałów

Preparat zaleca się stosować do szybkiej dezynfekcji m. in. łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej, stołów operacyjnych, nieinwazyjnego sprzętu operacyjnego. Jest odpowiedni także do drobnych sprzętów i końcówek narzędzi przed przystąpieniem do ich sterylizacji.

Sposób użycia: Powierzchnię spryskać preparatem zachowując odległość 30 cm. Zadbać o całkowite pokrycie powierzchni. Odczekać 30-60 sekund w zależności od spektrum działania. Preparat nie wymaga spłukiwania wodą.

Rezultat: Dokładnie wyczyszczona, zdezynfekowana powierzchnia zabezpieczona przed działaniem bakterii, grzybów i wirusów.

Termin ważności: 42 miesiące od daty produkcji.

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji i sterylizacji, który na rynku działa od ponad 20 lat. Firma działa głównie w sektorze profesjonalnym, z ich produktów korzystają m. in. szpitale, przychodnie, firmy sprzątające. MEDI-line to produkty do dezynfekcji narzędzi, powierzchni i rąk, MEDICLEAN to środki czystości i sprzęt do sprzątania, a STERI-line to rękawy i torebki do sterylizacji.

Dane

Dane

Rodzaj produktuPłyn
Pojemnośćod 1000 ml
SeriaMEDI-LINE

Opinie

Napisz opinię

MEDISEPT MEDI-LINE Velox Top AF Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni 5000ml

MEDISEPT MEDI-LINE Velox Top AF Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni 5000ml

Powiązane produkty

Produkty powiązane