MEDISEPT MEDI-LINE Viruton Extra Koncentrat do dezynfekcji i mycia narzędzi 1000ml

Wysyłka już od 7,99 zł

76,99 zł

7,70 zł za 100 ml

Medisept

0000061172

5907626633382

13

Opis

Opis

Koncentrat Medi-line służy do dezynfekcji i mycia narzędzi chirurgicznych, rotacyjnych. Koncentrat Medi-line Viruton Extra jest odpowiedni do dezynfekcji manualnej i w myjkach ultradźwiękowych.

  • Dokładne działanie myjące
  • Usunięcie nawet zaschniętych zabrudzeń
  • Tolerancja na różne typy materiałów
  • Szerokie działanie mikrobójcze
  • Wydajna formuła

Koncentrat zawiera proteazę – enzym o bardzo skutecznym działaniu czyszczącym, który usuwa nawet zaschnięte zabrudzenia. Produkt może być stosowany do różnych materiałów, m. in. stali szlachetnej, niklu, miedzi, aluminium, gumy, porcelany, szkła i tworzywa sztucznego.

Sposób użycia: Przygotować roztwór poprzez rozcieńczenie koncentratu wodą. Stężenie zależy od pożądanego spektrum i czasu działania. Najniższe zalecane stężenie – 0,5% – uzyskuje się mieszając 5 ml produktu z 995 ml wody. Jego czas działania w warunkach wysokiego obciążenia organicznego wynosi 15 minut. Instrument zanurzyć w roztworze. Po dezynfekcji wypłukać go i wysuszyć.

Rezultat: Dokładnie wyczyszczone, zdezynfekowane narzędzie gotowe do ponownego użycia.

Termin ważności: 36 miesięcy od daty produkcji.

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji i sterylizacji, które zapewniają kompleksowe utrzymanie higieny. Firma istnieje od ponad 20 lat działając zarówno w sektorze przemysłowym, jak i detalicznym. MEDI-line to produkty do dezynfekcji narzędzi, powierzchni i rąk, MEDICLEAN to środki czystości i sprzęt do sprzątania, a STERI-line to rękawy i torebki do sterylizacji.

Dane

Dane

Rodzaj produktuKoncentraty
Pojemność601 - 1000 ml
SeriaMedi-Line

Produkty powiązane