MEDISEPT MEDI-LINE Velox Foam Extra Pianka do mycia i dezynfekcji powierzchni 5000ml

Wysyłka już od 7,99 zł
Wyprzedaż

85,69 zł

95,49 zł

1,71 zł za 100 ml

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Medisept

0000061168

5907626633412

5

Opis

Opis

Pianka Medi-line to gotowy preparat bezalkoholowy do mycia i dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Formuła Medi-line jest polecana do delikatnych powierzchni wrażliwych na działanie alkoholu.

  • Szybkie usunięcie bakterii, grzybów i wirusów (1 min)
  • Szybkie usunięcie prątków gruźlicy (5 min)
  • Formuła bezpieczna dla powierzchni
  • Przyjemna, świeża kompozycja zapachowa
  • Produkt gotowy do użycia

Produkt może być stosowany do różnych powierzchni: szkła, porcelany, metalu, gumy, tworzyw sztucznych i szkła akrylowego.

Sposób użycia: Powierzchnię spryskać pianką zachowując odległość 20-30 cm. Zadbać o całkowite pokrycie powierzchni. Odczekać 1-10 minut w zależności od spektrum działania. Preparat nie wymaga spłukiwania wodą. Nadmiar można usunąć np. przy pomocy ręcznika jednorazowego.

Rezultat: Dokładnie wyczyszczona, zdezynfekowana powierzchnia zabezpieczona przed działaniem bakterii, grzybów i wirusów.

Termin ważności: 24 miesiące od daty produkcji.

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji i sterylizacji, który na rynku działa od ponad 20 lat. Firma działa głównie w sektorze profesjonalnym, z ich produktów korzystają m. in. szpitale, przychodnie, firmy sprzątające. MEDI-line to produkty do dezynfekcji narzędzi, powierzchni i rąk, MEDICLEAN to środki czystości i sprzęt do sprzątania, a STERI-line to rękawy i torebki do sterylizacji.

Dane

Dane

Dla kogo? Unisex
Rodzaj produktu Pianki
Pojemność od 1000 ml
Seria Medi-Line
Oferty specjalne Wyprzedaż

Produkty powiązane