MEDISEPT Velox Spray Tea Tonic Spray do mycia i dezynfekcji powierzchni 500ml

Wysyłka już od 7,99 zł

17,64 zł

3,53 zł za 100 ml

Medisept

0000068357

5907626636512

27

Opis

Opis

Medisept Velox Spray to gotowy preparat na bazie alkoholu do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego. Formuła Medisept ma szerokie działanie biobójcze – zwalcza bakterie, grzyby, prątki i wirusy.

  •          Szybkie działanie już od 15 s (na grzyby)
  •          Zwalczanie bakterii, prątków gruźlicy i wirusów już od 30 s
  •          Delikatny zapach
  •          Brak smug i zacieków
  •          Wydajna, gotowa do użycia formuła
  •          Skutecznie zmniejszone ryzyko zakażenia
  •          Wysoka tolerancja na różne materiały
  •          Odpowiedni do wyrobów medycznych mających kontakt z żywnością

Spray jest polecany do stosowania do dezynfekcji małych powierzchni z obszaru medycznego takich jak np. łóżka i fotele zabiegowe, aparatura medyczna i operacyjna, sprzęt rehabilitacyjny oraz sprzęt i akcesoria fryzjerskie i kosmetyczne. Dodatkowo sprawdzi się także do końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji, łyżek protetycznych i wycisków silikonowych.

Sposób użycia: Powierzchnię spryskać preparatem zachowując odległość 30 cm. Zadbać o całkowite pokrycie powierzchni. Jeśli dezynfekujemy powierzchnie mające kontakt z żywnością należy odczekać 30 s i spłukać je wodą pitną. W pozostałych przypadkach preparat nie wymaga spłukiwania wodą.

Rezultat: Dokładnie wyczyszczona, zdezynfekowana powierzchnia zabezpieczona przed działaniem bakterii, prątków, grzybów i wirusów.

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji i sterylizacji, które zapewniają kompleksowe utrzymanie higieny. Firma istnieje od ponad 20 lat działając zarówno w sektorze przemysłowym, jak i detalicznym. MEDI-line to produkty do dezynfekcji narzędzi, powierzchni i rąk, MEDICLEAN to środki czystości i sprzęt do sprzątania, a STERI-line to rękawy i torebki do sterylizacji.

Dane

Dane

Rodzaj produktu Spraye
Pojemność 401 - 500 ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: