MEDISEPT Velox Wipes Chusteczki do dezynfekcji powierzchni 100szt.

Wysyłka już od 7,99 zł

18,20 zł

Medisept

0000068900

5907626633979

33

Opis

Opis

Chusteczki Medisept Velox służą do mycia i szybkiej dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Chusteczki Medisept są stworzone na bazie alkoholu. Nie zawierają aldehydu i fenolu, dzięki czemu nie powodują odbarwień na dezynfekowanych powierzchniach.

  •          Rozmiar 13x20 cm
  •          Szybkie działanie już w 30 s
  •          Zwalczanie bakterii, grzybów, prątków gruźlicy i wirusów
  •          Formuła bezpieczna dla różnych powierzchni
  •          Bez ryzyka odbarwień
  •          Przyjemna, świeża kompozycja zapachowa
  •          Chusteczki gotowe do użycia
  •          Odpowiednie do powierzchni mających kontakt z żywnością

Chusteczki są przeznaczone do szybkiej dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych takich jak łóżka i fotele zabiegowe, aparatura medyczna, jak również do akcesoria stomatologiczne (końcówki przed procesem sterylizacji, łyżki protetyczne i wyciski silikonowe).

Sposób użycia: Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć nią powierzchnię. Pamiętać o dokładnym zamknięciu opakowania. Otwarte opakowanie należy zużyć w ciągu 21 dni. Nie należy stosować chusteczki, jeśli jest sucha. Nie stosować na powierzchnie wrażliwe na działanie alkoholi.

Rezultat: Dokładnie wyczyszczona, zdezynfekowana powierzchnia zabezpieczona przed działaniem bakterii, grzybów i wirusów.

Medisept to polski producent środków do dezynfekcji i sterylizacji, który na rynku działa od ponad 25 lat. Firma działa głównie w sektorze profesjonalnym dostarczając klientom preparaty gwarantujące kompleksowe utrzymanie higieny i czystości. Z ich produktów korzystają m. in. szpitale, przychodnie, firmy sprzątające, jak również salony fryzjerskie i kosmetyczne.

 

Dane

Dane

Rodzaj produktuRęczniki i chusteczki
Pojemnośćod 20 szt.
SeriaVelox

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: