L’OREAL PROFESSIONNEL MAJIREL High Lift Farba do włosów w odcieniach blondu 50ml

Wysyłka już od 7,99 zł

26,99 zł

53,98 zł za 100 ml
Zobacz wszystkie 3

L'Oreal Professionnel

0000050798

00013284

612

Opis

Opis

L'Oreal Majirel Hight Lift to koloryzacja stworzona do wyczarowania na włosach pięknych odcieni blondu. Charakteryzuje się większą mocą rozjaśnienia i zintensyfikowanym efektem chłodniejszego koloru niż koloryzacja rozjaśniająca Majirel. Farba umożliwia rozjaśnienie włosów do 4,5 tonu, testowana jest zarówno na jasnych, jak i ciemnych włosach.

Efekty farbowania:

  • głęboki i wielowymiarowy jasny kolor
  • świetliste, naturalnie wyglądające refleksy
  • ochrona podczas utleniania
  • pasma miękkie, odżywione i łatwe do rozczesania

W skład preparatu wchodzi:

  • składnik pielęgnacyjny Ionene G + Incell dzięki któremu pasma stają się odżywione, łatwe do rozczesywanie i jedwabiście miękkie.

Stosowanie:

  1. Sporządź mieszankę koloryzującą

Wymieszaj 50ml kremu koloryzującego oraz 100ml oksydantu w formie kremu o stężeniu 9% lub 12% dla rozjaśnienia do 4,5 tonu. Na bazach jasnych lub gdy maksymalne rozjaśnienie nie jest koniecznie wybierz raczej oksydant o stężeniu 9%. Preparaty mieszaj w proporcjach 1:2 (farba:oksydant). Do mieszania nie używaj metalowych przedmiotów - mieszadełek, miseczek etc.

W jaki sposób dobrać oksydant o odpowiednim stężeniu?

Wybór oksydantu ma ogromny wpływ na etap finalny koloryzacji - te o zbyt mocnym stężeniu mogą nadać włosom niechciany żółty odcień, natomiast te o zbyt niskim stężeniu mogą spowodować plamy, kolor może się również za szybko wypłukiwać. Bardzo ważny jest też czas aplikacji - włosy grube i oporne mogą potrzebować tak mocniejszego oksydantu, jak i wydłużonego czasu aplikacji, a cienkie - skrócenia tego czasu lub zastosowania środka o niższym stężeniu procentowym. Dobranie odpowiedniego oksydantu nie jest skomplikowaną sprawą, ale najpierw trzeba poznać pewne reguły. Przede wszystkim określ stan włosów, ich grubość, stopień zniszczenia, wysokość tonu i aktualny odcień.

Oksydant o stężeniu 9% używany jest do rozjaśnienia włosów o 2 - 3 tony. Stosuje się go przy zmianie koloru ciemnych włosów bez ich uprzedniej dekoloryzacji lub do farbowania ciemnych odrostów o rudawych odcieniach. Może jednak powodować pieczenie i podrażnienia - dlatego należy unikać jego bezpośredniego kontaktu ze skórą.

Oksydant o stężeniu 12% jest najmocniejszym preparatem utleniającym. Należy używać go jak najrzadziej i bezwzględnie unikać kontaktu ze skórą, może także wpływać negatywnie na włosy i powodować ich kruszenie się. Stosowany jest do rozjaśniania włosów o 5 - 6 tonów, najczęściej używany jest do grubych i ciemnych włosów oraz do dekoloryzacji.

Finalny efekt koloryzacji przy zastosowaniu określonego oksydantu wygląda następująco:

 

 

Planowany efekt

Stężenie oksydantu

Koloryzacja trwała

Oczekiwane rozjaśnienie do 4,5 tonu.

12%

Na bazach jasnych lub gdy maksymalnie rozjaśnienie nie jest konieczne.

9%

 

  1. Nałóż farbę na włosy

Po przygotowaniu mieszanki rozpocznij jej nakładanie na suche i nieumyte włosy. W tym celu podziel włosy na niewielkie partie i nanoś na nie farbę przy użyciu pędzelka.

  1. Pozostaw farbę na włosach

Mieszankę pozostaw na długości włosów bądź odrostach 35 minut.

  1. Spłucz

Po upływie czasu dokładnie spłucz mieszankę z powierzchni włosów dużą ilością ciepłej wody. Spłukuj do momentu, aż woda będzie zupełnie czysta. Włosy umyj szamponem zamykającym łuski i nałóż na nie odżywkę.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuFarby trwałe
Pojemność41 - 50 ml
SeriaMajirel

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: