L’OREAL PROFESSIONNEL DIA LIGHT Farba do włosów 50ml

Wysyłka już od 7,99 zł

24,99 zł

49,98 zł za 100 ml
Zobacz wszystkie 41

L'Oreal Professionnel

0000050870

00012171

12171

Opis

Opis

L'Oreal Dia Light to krem koloryzujący ton w ton, który nie zawiera amoniaku. Po jego użyciu włosy są pełne blasku, jedwabistej miękkości i odżywienia. Kwasowe pH sprawia, że łuski włosa domykają się, w efekcie czego włosy są perfekcyjnie wygładzone. Idealny do korekty aktualnego koloru włosów lub jego wzmocnienia - wszystko to bez nadmiernej pigmentacji i efektu widocznego odrostu na włosach. Farba umożliwia przyciemnienie włosów nawet o 2,5 tonu. Do wyboru są 3 oksydanty Dia Richesse o stężeniach 1,8% (6vol.) - do włosów uwrażliwionych, 2,7% (9vol.) - do włosów koloryzowanych i 4,5% (15vol.) - do włosów grubych i naturalnych.

Efekty farbowania:

  • odświeżony kolor
  • świetliste, naturalnie wyglądające refleksy
  • ochrona podczas utleniania
  • pasma miękkie, odżywione i łatwe do rozczesania
  • trwały i nieblaknący jednolity kolor bez nadmiernej pigmentacji i efektu widocznego odrostu

Stosowanie:

  1. Sporządź mieszankę koloryzującą

Odmierz 75ml odpowiedniego rewelatora L'Oreal Dia i dodaj 50ml kremu koloryzującego. Ilości preparatów możesz dowolnie zmieniać przy zachowaniu proporcji 1: 1,5 (farba:oksydant). Do mieszania nie używaj metalowych przedmiotów - mieszadełek, miseczek etc.

W jaki sposób dobrać oksydant o odpowiednim stężeniu?

Wybór oksydantu ma ogromny wpływ na etap finalny koloryzacji - te o zbyt mocnym stężeniu mogą nadać włosom niechciany żółty odcień, natomiast te o zbyt niskim stężeniu mogą spowodować plamy, kolor może się również za szybko wypłukiwać. Bardzo ważny jest też czas aplikacji - włosy grube i oporne mogą potrzebować tak mocniejszego oksydantu, jak i wydłużonego czasu aplikacji, a cienkie - skrócenia tego czasu lub zastosowania środka o niższym stężeniu procentowym. Dobranie odpowiedniego oksydantu nie jest skomplikowaną sprawą, ale najpierw trzeba poznać pewne reguły. Przede wszystkim określ stan włosów, ich grubość, stopień zniszczenia, wysokość tonu i aktualny odcień.

Do wyboru są 3 oksydanty Dia Light o stężeniach 1,8% (6vol.), 2,7% (9vol.) i 4,5% (15vol.).

Finalny efekt koloryzacji przy zastosowaniu określonego oksydantu wygląda następująco:

 

Planowany efekt

Stężenie oksydantu

Koloryzacja trwała

Nadanie włosom połysku

Włosy koloryzowane: rewelator Dia 1.8% lub 2.7%
Włosy naturalne: rewelator Dia 2.7% lub 4.5%

Koloryzacja i nadawanie połysku włosom w dniu trwałej ondulacji lub trwałego prostowania.

Rewelator Dia 1.8% lub 2.7%

 

  1. Nałóż farbę na włosy

Po przygotowaniu mieszanki rozpocznij jej nakładanie na suche i nieumyte włosy. W tym celu podziel włosy na niewielkie partie i nanoś na nie farbę przy użyciu pędzelka.

  1. Pozostaw farbę na włosach

W przypadku tonowania pasemek bez rozjaśniania bazy zaaplikuj mieszankę na osuszone ręcznikiem włosy i pozostaw na nich 5 - 10 minut, w zależności od stopnia ich uwrażliwienia i oczekiwanego efektu. By przyciemnić i wyrównać kolor na końcach i długościach pozostaw mieszankę na 20 minut. W przypadku Color Matching zaaplikuj wybrany odcień na odrost i wykonaj przeciągnięcie na długości i końce wybranym odcieniem Dia Light na 20 minut przed końcem czasu trzymania mieszanki zaaplikowanej na odrost. By nadać włosom połysku pozostaw mieszankę na włosach koloryzowanych 10 - 20 minut, a na włosach naturalnych 20 - 30 minut. W przypadku koloryzacji i nadawania połysku włosom w dniu zabiegu trwałej ondulacji lub prostowania pozostaw mieszankę 10 minut. Po upływie czasu trzymania starannie zmalaksuj.

  1. Spłucz

Po upływie czasu dokładnie spłucz mieszankę z powierzchni włosów dużą ilością ciepłej wody. Spłukuj do momentu, aż woda będzie zupełnie czysta. Włosy umyj szamponem Pro Classics Color i nałóż na nie odżywkę.

 

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuFarby trwałe
Pojemność41 - 50 ml
DziałanieKoloryzujące
SeriaDia

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: