L'OREAL PROFESSIONNEL MAJICONTRAST RED Farba do włosów 50ml

Wysyłka już od 7,99 zł

47,99 zł

95,98 zł za 100 ml

Brak produktu na stanie

L'Oreal Professionnel

LC5/2

3474634003879

0

Opis

Opis

Pielęgnacyjny krem koloryzujący do pasemek. 50 ml

Majicontrast to pielęgnujący krem koloryzujący oparty na technologii hi.chroma stworzony do wykonywania pasemek intensywnie kontrastujących na ciemnych włosach (naturalnych lub koloryzowanych), bez konieczności wcześniejszej dekoloryzacji. Koloryzacja utleniająca – system podwójnego wzmocnienia. Selektywny składnik pielęgnujący (Ionene G + Incell) działa wewnątrz i na powierzchni włosa. Unikalne połączenie pigmentów nasyca włosy jednolitym i trwałym kolorem.

  • Intensywnie kontrastujące pasemka na ciemnych włosach
  • Bogactwo składników pielęgnujących
  • Zapewnia trwały, perfekcyjny i niepowtarzalny kolor
  • Odżywia włosy
  • Ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych

Majicontrast został wzbogacony dodatkowo w składnik Hi.Chroma. zawiera również składniki odżywcze Ionene G oraz Incell, które wnikają we włókno włosa, aby wzmacniać je, odżywiać i chronić przed działaniem szkodliwych czynników, zapewniając zarazem trwały, perfekcyjny i niepowtarzalny kolor.

Sposób użycia : Wymieszać 1/2 tubki Majicontrast z 37,5 ml oksydantu 6%, 9% lub 12% w zależności od intensywności rozjaśnienia. W przypadku bardzo ciemnych odcieni bazowych stosować oksydant 9% lub 12%. stosować rękawice ochronne stosować wyłącznie z zalecanych oksydantem L'Oreal Professionnel i w zalecanych proporcjach nie używać metalowych naczyń mieszanka może być stworzona w shakerze lub miseczce mieszać mieszankę do uzyskania jednolitej kremowej masy zastosowanie: oddzielić pasma włosów, które mają być koloryzowane na włosy suche, nieumyte nanieść mieszankę za pomocą pędzelka z użyciem folii Quick Meches pozostawić na 35 minut bez źródła ciepła lub na 15 minut ze źródłem ciepła następnie spłukać obficie wodą i umyć włosy szamponem Optimiseur Post-Color.
Nie jest zalecane użycie tego produktu na całej powierzchni głowy.
Majicontrast nie powinien być stosowany do pokrycia siwych włosów.

Rezultat : Lśniące i intensywne pasemka kontrastowe.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuFarby trwałe
Pojemność41 - 50 ml
Cechy specjalneDo spłukiwania
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
Rodzaj skóryKażdy rodzaj
DziałanieKoloryzujące
WykończenieNaturalne
SeriaMajicontrast

Produkty powiązane