WELLA SP Liquid Hair Kuracja molekularna. Serum do włosów wrażliwych i kruchych 100ml

Wysyłka już od 7,99 zł

71,99 zł

71,99 zł za 100 ml

Wella SP

0000017981

4084500221628

893

Opis

Opis

Nowość w portfolio System Professional – serum Liquid Hair, opracowane zostało z myślą o włosach wrażliwych i kruchych, jako produkt posiadający zdolność rekonstruowania ich włókien. Innowacyjna, nasycona egzogennymi aminokwasami formuła System Professional Liquid Hair, została oparta na technologii Molekularnego Wypełnienia Włosów, która uzupełnia w strukturze włosa uszkodzone aminokwasy i wypełnienia całe jego włókno. Specjalistyczna kuracja zapewnia długotrwały efekt pielęgnacyjny, głęboko rekonstruując uwrażliwione i kruche łodygi włosów. Lekka formuła System Professional Liquid Hair sprawia, że nie powoduje on obciążenia włosów i jest odpowiedni do regeneracji włosów cienkich i zniszczonych. Dzięki kompleksowej i głębokiej terapii, włosy są po zbiegu elastyczne, pełne witalności i odmienione w dotyku.

  • Efekt regeneracji utrzymuje się do 5 myć
  • Zdolność do rekonstruowania włókien
  • Innowacyjna formuła
  • Uzupełnia w strukturze włosa uszkodzone aminokwasy
  • Wypełnia włókno włosa
  • Lekka formuła
  • Nie obciąża włosów
  • Kompleksowa, głęboka terapia
  • Uelastycznia i dodaje włosom witalności
  • Wysoce skuteczne działanie pielęgnacyjne

Technologia Molekularnego Wypełnienia Włosów wykorzystana w System Professional Liquid Hair opiera się na połączeniu egzogennych aminokwasów: alaniny i histydyny, które wnikając w głąb włosa, odbudowując jego uszkodzone włókno. Za sprawą specjalistycznej aplikacji, produkt zapewnia wysoce skuteczne działanie pielęgnacyjne. Aktywowana termicznie formuła wypełnia od wewnątrz ubytki, które powstały w wyniku uszkodzeń. Dzięki temu uwrażliwione i kruche łodygi są zrekonstruowane, a efekt regeneracji utrzymuje się aż do 5 myć.

Sposób użycia: Najpierw należy umyć włosy. Potem delikatnie osuszamy je i dzielimy je na mniejsze pasma. W każde pasmo dokładnie wcieramy serum. Serum ma płynną konsystencję ale dobrze wchłania się i nie spływa z włosów. Preparat nakładamy pipetką. Następnie dokładnie rozczesujemy włosy i sięgamy po suszarkę. To ważny etap zabiegu ponieważ pod wpływem ciepła zaczynają aktywnie działać składniki serum. Wystarczy 5 minut suszenia. Następnie spłukujemy serum-tylko ciepłą wodą. Suszymy i układamy włosy.

Rezultat: Włosy stają się elastyczne, pełne witalności i odmienione w dotyku.

Najlepsze efekty osiągniesz stosując kurację molekularną (serum do włosów wrażliwych i kruchych) z innymi produktami z tej samej serii.

Dane

Dane

Dla kogo? Dla niej
Rodzaj produktu Serum
Pojemność do 100 ml
Cechy specjalne Do spłukiwania
Rodzaj włosów Osłabione, Zniszczone
Działanie Wzmacniające, Odżywiające, Regenerujące
Seria Liquid Hair

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: