ALFAPARF PIGMENTS Skoncentrowany pigment do włosów 90ml

Wysyłka już od 7,99 zł
Promocja

48,99 zł

54,43 zł za 100 ml
Zobacz wszystkie 6

Alfaparf

0000050713

00011587

11587

Opis

Opis

Pigments marki Alfaparf to produkt, który dodany do dowolnego kosmetyku nada włosom świetliste refleksy lub delikatny połysk oraz zintensyfikuje kolor fryzury. Można go również wymieszać z dowolnym szamponem lub maską, aby odświeżyć kolor między farbowaniami. Ultra skoncentrowany pigment ożywia kolor włosów farbowanych oraz naturalnych. To przełomowa innowacja w personalizacji koloru podczas wszelkich zabiegów w salonie oraz domowej pielęgnacji. Czyste pigmenty dają możliwość jednoczesnego wykonania zabiegu keratynowego prostowania włosów oraz usługi koloryzacji.

 • Czyste, ultra skoncentrowane pigmenty
 • Podkreśla kolor i ożywia refleksy
 • Koryguje niepożądane tony
 • Pigmenty można mieszać ze sobą
 • Można je łączyć z keratynowym prostowaniem włosów
 • Innowacja w personalizacji koloru
 • Produkt tylko do użytku profesjonalnego
 • Przedłużają żywotność włosów farbowanych
 • Możliwość mieszania z produktami do stylizacji
 • Bardzo wydajny
 • Łatwy w użyciu

Czyste, skoncentrowane pigmenty są kompatybilne zarówno ze środowiskiem zasadowym jak i kwaśnym. Dzięki temu pigmenty można mieszać ze wszystkimi zabiegami wykonywanymi w salonie, aby personalizować usługi poprzez dodanie koloru.

Sposób użycia: Wyciśnij całą zawartość produktu do szamponu z serii Pigments. Zakręć nakrętkę i mocno mieszaj przez 15-20 sekund. Pigmenty można łączyć ze sobą, co pozwoli dobrać idealny odcień koloru. Pigmenty można dodać też do maski z tej samej serii i mieszać załączoną szpatułką do uzyskania jednolitej konsystencji/koloru. Dodatkowo istniej możliwość dodawania pigmentów do produktów pielęgnacyjnych, stylizacyjnych i koloryzujących w celu:  odświeżenia koloru - pigment dodajemy do ampułek, mieszanki ampułek z maską w proporcji 2 g pigmentu do 20 g produktu pielęgnacyjnego; pigment dajemy do maski lub odżywki - w proporcji 2 g pigmentu do 20 g produktu pielęgnacyjnego (czas działania na włosach 2/3 min). Możemy tworzyć nowe odcienie - pigment dajemy do farby - w proporcji 60 g farby. Aby nabłyszczyć włosy- pigment dodajemy do wody - w proporcji 2 g pigmentu do 20 g wody. Gdy farbujemy włosy po raz pierwszy - pigment dajemy do maski lub odżywki - w proporcji 2 g pigmentu do 20 g produktu pielęgnacyjnego (czas działania na włosach 30/40 min), Aplikację wykonywać należy w rękawiczkach na wilgotne włosy. Rozprowadzać równomiernie.

Efekt: Odświeżony i ożywiony kolor włosów pełen zdrowego blasku.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuPigmenty
Pojemnośćdo 100 ml
SeriaPigmenty
Oferty specjalnePromocja

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: