GOLDWELL Structure + Shine Agent 2 Neutralizing Cream Krem neutralizujący 400g

Wysyłka już od 7,99 zł

Goldwell

0000048578

4021609031161

0

Opis

Description

Odświeżona linia Structure + Shine to profesjonalne kosmetyki dające możliwość trwałego i przede wszystkim bezpiecznego wyprostowania włosów. Zabieg można przeprowadzić na każdego rodzaju włosach, od farbowanych po naturalnie kręcone, cienkie, czy też oporne. Wykonanie zabiegu opiera się przede wszystkim na systemie wygładzającym, ujarzmiającym oraz intensywnie nabłyszczającym. W skłąd linii wchodzą: protection (zabieg wstępny), krem zmiękczający, krem neutralizujący i optimizer (zapewniający ochronę).

Krem neutralizujący Agent 2 dzięki zawartości protein pszennych, natychmiast po wykonaniu zabiegu, poprawia kondycje włosów. Proces neutralizacji odpowiedzialny jest również za wyeliminowanie bądź zneutralizowanie przykrego zapachu, jaki może utrzymywać się po wykonaniu zabiegu. Dodatkowo kremowa konsystencja ułatwia dokładne i precyzyjne rozprowadzenie produktu na powierzchni włosów. Zapewnia perfekcyjne ponowne łączenie się wiązań, dla dodatkowej delikatności.

  • Rozpoczyna proces neutralizacji
  • Przeznaczony do trwałego prostowania włosów
  • Poprawia kondycję włosów
  • Szybszy czas działania
  • Neutralizuje przykry zapach
  • Łatwa i wygodna aplikacja produktu
  • Tylko do użytku profesjonalnego
  • Wygładza i intensywnie nabłyszcza włosy
  • Do wszystkich rodzajów włosów

Zawarty w produkcie Rebond Control Complex zapewnia ciągłe przenikanie receptury do wnętrza włosa dla równomiernej tekstury. Zintegrowany Amino-Oleo-Lipid Complex wprowadza aminokwasy, olejek z orzecha kukui oraz głęboko pielęgnujące Intralipidy, zapewniające efekt odżywionych, lśniących włosów.

Sposób użycia: Wyciśnij odpowiednią ilość kremu neutralizującego do miseczki. Wybieraj pasma ok. 0,6cm grubości i 5cm szerokości. Używając pędzelka z grzebieniem nakładaj krem szybko i równomiernie na suche włosy na całej głowie. Przeczesz włosy od nasady po końcówki, równomiernie rozprowadzając produkt. Mocno nasącz włosy. Czas działania: 5-8 minut po zakończeniu aplikacji. Dokładnie płucz włosy letnią wodą przez około 3-5 minut. Wysusz włosy. Na koniec przeciągnij włosy prostownicą od skóry głowy po końcówki.

Efekt: Trwale proste włosy na długo, bez konieczności codziennego prostowania i niszczenia włosów.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuKremy
Pojemność301 - 400 g
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
SeriaStructure + Shine

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: