SCHWARZKOPF PROFESSIONAL BLONDEME Hi-Lighting Cool Rose Rozjaśniający krem koloryzujący do włosów blond 60ml

Wysyłka już od 7,99 zł

29,69 zł

1,24 zł za 100 ml

Schwarzkopf Professional

0000051412

4045787367775

17

Opis

Opis

Rozjaśniający krem koloryzujący BLONDEME przeznaczony jest do stosowania do farbowania włosów w odcieniach jasny blond. Pozwala nadać im jaśniejszy kolor. Przeznaczony do użytku profesjonalnego w salonie. Jego formuła zapewnia delikatne i bezpieczne działanie. Najlepiej sprawdzi się do technik koloryzacji bez kontaktu ze skórą głowy.

  • Rozjaśnia nawet do 5 tonów
  • Chroni włókna włosów podczas koloryzacji
  • Zapobiega łamliwości włosów
  • Wzmacnia wiązania wewnątrz struktury włosa
  • Świetny do technik farbowania poza skórą głowy

Zawiera kwas bursztynowy chroniący włosy podczas zabiegu koloryzacji. Tworzy on na powierzchni łuski dodatkową warstwę ochronną, która zapobiega jej uszkodzeniu. Dzięki zastosowaniu formuły Integrated Bonding Technology kosmetyki z linii BLONDME zapewniają kompleksową pielęgnację włosów farbowanych. Wzmacniają kondycję włókien włosów już podczas koloryzacji zapobiegając ich łamaniu się. Szampony i odżywki do stosowania tuż po koloryzacji stabilizują kondycję włosów i wspomagają tworzenie nowych wiązań. Produkty do stosowania w domu przedłużają efekt zabiegu, dodatkowo rozświetlają i ożywiają kolor oraz odżywiają włosy.

Sposób użycia: Mieszankę koloryzującą należy sporządzać w proporcji 1:1 z BLONDEME Developer.

Rezultat: Rozjaśnione, wzmocnione, gładkie włosy o lśniącym kolorze.

W celu uzupełnienia pielęgnacji zaleca się stosowanie całej linii produktów BLONDEME.

Profesjonalna linia kosmetyków BLONDEME marki Schwarzkopf oferuje produkty do pielęgnacji włosów w odcieniach blond, których głównym zadaniem jest utrzymanie ich prawidłowej kondycji oraz nadanie wspaniałego, błyszczącego koloru. Bogaty wybór produktów do stosowania domowego i profesjonalnego daje możliwość prowadzenia kompleksowej pielęgnacji włosów.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuKremy
Pojemność51 - 60 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieKoloryzujące, Rozjaśniające
SeriaBlond Me

Produkty powiązane