ALFAPARF PIGMENTS Skoncentrowany pigment do włosów Violet Ash.21 6x8ml

Wysyłka już od 7,99 zł

96,99 zł

202,06 zł za 100 ml

Brak produktu na stanie

Alfaparf

0000052885

8022297042442

0

Opis

Opis

Pigments marki Alfaparf to produkt, który dodany do dowolnego kosmetyku nada włosom świetliste refleksy lub delikatny połysk oraz zintensyfikuje kolor fryzury. Można go również wymieszać z dowolnym szamponem lub maską, aby odświeżyć kolor między farbowaniami. Ultra skoncentrowany pigment ożywia kolor włosów farbowanych oraz naturalnych. To przełomowa innowacja w personalizacji koloru podczas wszelkich zabiegów w salonie oraz domowej pielęgnacji. Czyste pigmenty dają możliwość jednoczesnego wykonania zabiegu keratynowego prostowania włosów oraz usługi koloryzacji.

 • Czyste, ultra skoncentrowane pigmenty
 • Podkreśla kolor i ożywia refleksy
 • Koryguje niepożądane tony
 • Pigmenty można mieszać ze sobą
 • Można je łączyć z keratynowym prostowaniem włosów
 • Innowacja w personalizacji koloru
 • Produkt tylko do użytku profesjonalnego
 • Przedłużają żywotność włosów farbowanych
 • Możliwość mieszania z produktami do stylizacji
 • Bardzo wydajny
 • Łatwy w użyciu

Czyste, skoncentrowane pigmenty są kompatybilne zarówno ze środowiskiem zasadowym jak i kwaśnym. Dzięki temu pigmenty można mieszać ze wszystkimi zabiegami wykonywanymi w salonie, aby personalizować usługi poprzez dodanie koloru.

Sposób użycia: Wyciśnij całą zawartość produktu do szamponu z serii Pigments. Zakręć nakrętkę i mocno mieszaj przez 15-20 sekund. Pigmenty można łączyć ze sobą, co pozwoli dobrać idealny odcień koloru. Pigmenty można dodać też do maski z tej samej serii i mieszać załączoną szpatułką do uzyskania jednolitej konsystencji/koloru. Dodatkowo istniej możliwość dodawania pigmentów do produktów pielęgnacyjnych, stylizacyjnych i koloryzujących w celu:  odświeżenia koloru - pigment dodajemy do ampułek, mieszanki ampułek z maską w proporcji 2 g pigmentu do 20 g produktu pielęgnacyjnego; pigment dajemy do maski lub odżywki - w proporcji 2 g pigmentu do 20 g produktu pielęgnacyjnego (czas działania na włosach 2/3 min). Możemy tworzyć nowe odcienie - pigment dajemy do farby - w proporcji 60 g farby. Aby nabłyszczyć włosy- pigment dodajemy do wody - w proporcji 2 g pigmentu do 20 g wody. Gdy farbujemy włosy po raz pierwszy - pigment dajemy do maski lub odżywki - w proporcji 2 g pigmentu do 20 g produktu pielęgnacyjnego (czas działania na włosach 30/40 min), Aplikację wykonywać należy w rękawiczkach na wilgotne włosy. Rozprowadzać równomiernie.

Efekt: Odświeżony i ożywiony kolor włosów pełen zdrowego blasku.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuPigmenty
Rodzaj produktuPigmenty
Pojemność41 - 50 ml
Cechy specjalneDo spłukiwania
Rodzaj włosówKręcone, Farbowane
DziałanieKoloryzujące, Nabłyszczające

Produkty powiązane