MATRIX COLORGRAPHICS Lift&Tone Powder Puder rozjaśniający 454g

Wysyłka już od 7,99 zł

87,49 zł

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Matrix

0000016659

884486180407

5

Opis

Opis

Matrix ColorGraphics Powder to pierwszy krok w subtelnej koloryzacji włosów, która pozwala rozjaśnić odcień do 6 tonów. Umożliwia także jednoczesne tonowanie koloru. W połączeniu z oksydantem i pigmentem pozwala uzyskać wymarzony efekt kolorystyczny. Służy do koloryzacji technikami poza skórą głowy.

  • Rozjaśnia włosy nawet o 6 tonów
  • Polecany do tworzenia artystycznych refleksów
  • Daje równomierny i trwały efekt
  • Działa na jasne i ciemne włosy
  • Ma duże, wydajne opakowanie

Zabieg ColorGraphics jest ponad dwukrotnie szybszy niż klasyczne rozjaśnianie. Technologia rozjaśniająca aktywuje się pod wpływem ciepła, co skraca zabieg do niecałych 10 minut. Produkty zawierają D-Panthenol, który nawilża i pogrubia włosy oraz nadaje im gładkość i połysk.

Sposób użycia: W niemetalowej miseczce wymieszać oksydant, puder i pigment ColorGraphics w proporcji 2:2:1. Postępować zgodnie z instrukcją na opakowaniu pudru.

Rezultat: Rozjaśnione, wzmocnione włosy o jasnych, trwałych refleksach.

Do wykonania zabiegu rozjaśniania niezbędne jest użycie oksydantu i pudru ColorGraphics.

Znana na całym świecie marka profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich Matrix Professional oferuje produkty, które służą pielęgnacji i stylizacji wszystkich rodzajów włosów. Linie przeznaczone do koloryzacji włosów nie tylko nadają im trwały, wyrazisty kolor, ale jednocześnie odżywiają włosy zapobiegając ich zniszczeniu.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuRozjaśniacze
Pojemność401 - 500 g
SeriaColorgraphics

Produkty powiązane