BOURJOIS Pinceau Liquid Eyeliner w płynie 2,5ml

Wysyłka już od 7,99 zł

16,99 zł

679,60 zł za 100 ml

Brak produktu na stanie

Powiadom mnie o dostępności

Bourjois

0000050776

00013130

0

Opis

Opis

Eyeliner w płynie z pędzelkiem.

Jako jedna z najstarszych francuskich firm kosmetycznych, która powstała w 1863 roku i jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie makijażu. Dziś reputacja BOURJOIS bazuje na trzech atrybutach, które odkrywamy w każdym produkcie. Są nimi: kolor, jakość i fantazja.

Marka dba o to, aby kontynuować wprowadzanie innowacji, tworzyć inteligentne i kobiece produkty, które ułatwiają wydobycie piękna. Sprawić, by paryski szyk stał się osiągalny dla każdej kobiety poprzez śmiałe look'i które są zgodne z trendami ale też nie przysparzają trudności w wykonaniu… i wszystko to bez konieczności wydawania fortuny na kosmetyki. Pozwolić każdej kobiecie w pełni wyrazić jej wewnętrzny styl i kreatywność. Bourjois ma osobowość i kocha kobiety, które też ją mają.

Eyeliner Bourjois Liner Pencil 16h w pędzelku, umożliwiającym precyzyjną aplikację. Wydajny i trwały, jak zapewnia producent posiada trwałość do 16 godzin. Cienki, precyzyjny pędzelek, którym można wyczarować piękną kreskę, zarówno cienką jak i grubszą. Nabiera się nim idealną ilość kosmetyku Kreska jest zawsze idealna. Utrzymuje się długo na powiece i nie rozmazuje się ani nie odbija się na powiece. Kolor jest intensywny. Nie podrażnia oczu.

 

  • Umożliwia precyzyjną aplikację
  • Wydajny i trwały
  • Utrzymuje się przez bardzo długi czas
  • Nie rozmazuje się
  • Nie podrażnia oczu
  • Łatwy w obsłudze
  • Nie kruszy się
  • Intensywny kolor

 

Sposób użycia: Użyj końcówki eyelinera w celu stworzenia grubej lub cienkiej kreski. W celu usunięcia eyelinera użyj mleczka bądź płynu do demakijażu oczu.

Rezultat: Precyzyjne kreski utrzymujące się przez bardzo dugi czas.

Najlepszy efekt osiągniesz stosując eyeliner z innymi produktami z tej serii.

Dane

Dane

Dla kogo? Dla niej
Rodzaj produktu Kredki, konturówki i linery
Pojemność do 10 ml
Kolor Czerń
Strefa działania Powieki

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: