NIOXIN 3D CARE SYSTEM 1 Zestaw szampon 150ml+odżywka 150ml+kuracja 50ml

Wysyłka już od 7,99 zł
Promocja

53,19 zł

55,99 zł

106,38 zł za 100 ml

Nioxin

0000063526

8005610500775

72

Opis

Opis

Zestaw Nioxin System 1 służy do pielęgnacji włosów naturalnych z niewielką skłonnością do wypadania. Produkty Nioxin stanowią 3-etapową kurację i należy je stosować razem.

  • Oczyszczają włosy i skórę głowy
  • Usuwają sebum, osady i tłuszcze
  • Zapewniają uczucie odświeżenia
  • Zapobiegają łamaniu się włosów
  • Zmniejszają ich wypadanie
  • Nadają im większą objętość i blask

Produkty zawierają kompleks Activ-Renewal, który dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, Bioamp, który wzmacnia, nawilża i chroni je przed przesuszeniem oraz Transactive Delivery System, który zwiększa średnicę włosów pogrubiając je.

Sposób użycia: Najpierw stosować szampon – delikatnie wmasować w mokre włosy i skórę głowy. Dokładnie spłukać. Następnie odżywkę – wmasować ją we włosy na całej długości i spłukać po 1-3 minutach. Na koniec kurację – wstrząsnąć i rozprowadzić na skórze głowy bez spłukiwania.

Rezultat: Oczyszczone, odświeżone, wzmocnione włosy o zwiększonej objętości. Mniejsza skłonność do wypadania włosów.

Rekomendujemy jednoczesne stosowanie pozostałych produktów Nioxin dostosowanych do potrzeb włosów, które zapewnią im kompleksową ochronę przed wypadaniem.

Nioxin to marka założona przez Evę Graham, która przez lata borykała się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Skłoniło ją to do zgłębiania wiedzy na temat zdrowia włosów i skóry głowy. W efekcie stworzyła sieć laboratoriów Nioxin, które opracowały kompleksowe systemy naprawcze dedykowane włosom wypadającym. Marka jest laureatem wielu nagród branżowych.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuZestawy
Pojemność301 - 400 ml
SeriaThinning Hair System
Oferty specjalnePromocja

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: