SEMILAC SEMIBEATS BY MARGARET Lakier hybrydowy UV do paznokci 7ml

Wysyłka już od 7,99 zł

Semilac

0000057868

00018692

0

Opis

Opis

Linia lakierów hybrydowych SemiBeats by Margaret oferuje 9 radosnych, barwnych odcieni lakierów. Intensywne kolory Semilac SemiBeats natychmiastowo dodają energii i zachęcają do zabawy kolorami w manicure.

  • W ofercie głębokie, żywe kolory
  • Łączy żel UV i tradycyjny lakier do paznokci
  • Ma dobrze kryjącą formułę
  • Zapewnia wysoką trwałość manicure
  • Jest odporny na czynniki zewnętrzne

Zawiera profesjonalnie dobrane pigmenty, które dają efekt nasyconych i intensywnych kolorów na paznokciach. Dzięki nim lakier ma wysokie właściwości kryjące już przy nałożeniu pierwszej warstwy, natomiast druga ma na celu podkreślenie głębi koloru.

Sposób użycia: Odtłuścić paznokcie przy pomocy Semilac Cleaner, po czym nałożyć bazę i utrwalić ją pod lampą UV. Następnie nałożyć lakier hybrydowy w wybranym kolorze i również utwardzić go pod lampą na odpowiednio dobrany tryb czasowy. W razie potrzeby nałożyć drugą warstwę lakieru. Na koniec zastosować top.

Rezultat: Wyrazisty, radosny, trwały i lśniący manicure.

Zabieg manicure hybrydowego wymaga posiadania lampy UV oraz bazy i topu hybrydowego Semilac.

Polska marka Semilac sygnowana przez firmę Diamond Cosmetics jest producentem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Oferowane produkty zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych i poprawiają ogólną kondycję paznokci jednocześnie je upiększając.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuLakiery hybrydowe
Pojemnośćdo 10 ml

Produkty powiązane