SEMILAC Lakier hybrydowy do paznokci UV 7ml

Wysyłka już od 7,99 zł

29,99 zł

428,43 zł za 100 ml
Zobacz wszystkie 60

Semilac

0000050872

00013758

13758

Opis

Opis

Lakier hybrydowy odpowiedni do zabiegu manicure hybrydowego wykonywanego w gabinecie kosmetycznym. Wymaga posiadania lampy UV oraz bazy i topu Semilac do manicure hybrydowego.

  • Łączy żel UV i klasyczny lakier do paznokci
  • Wyraziste, napigmentowane kolory
  • Wiele odcieni do wyboru
  • Odporny na czynniki zewnętrzne

Zawiera profesjonalnie dobrane pigmenty, które dają efekt nasyconych i intensywnych kolorów na paznokciach. Dodatkowo zapewniają lakierom właściwości kryjące już przy nałożeniu pierwszej warstwy, natomiast druga ma na celu podkreślenie głębi koloru.

Sposób użycia: Odtłuścić paznokcie przy pomocy Cleanera Semilac, po czym nałożyć bazę i utrwalić ją w lampie UV. Następnie nałożyć lakier hybrydowy w wybranych kolorze i również utwardzić go w lampie na odpowiednio dobrany tryb czasowy. W razie potrzeby nałożyć drugą warstwę lakieru. Na koniec zastosować top.

Rezultat: Wyrazisty, wytrzymały i pełny blasku manicure.

Diamond Cosmetics to profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Seria Semilac to szeroka gama lakierów hybrydowych, których trwałość jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują one po kilku dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci. Już teraz możesz się cieszyć trwałym manicure'em nawet do trzech tygodni.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuLakiery hybrydowe
Pojemnośćdo 10 ml
Oferty specjalneWyprzedaż

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: