SEMILAC Hard White Hybrydowy żel budujący na paznokcie 7ml

Wysyłka już od 7,99 zł

Semilac

0000039173

5901867978219

0

Opis

Opis

Diamond Cosmetics to profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Seria Semilac to szeroka gama lakierów hybrydowych, których trwałość jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują one po kilku dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci. Już teraz możesz się cieszyć trwałym manicure'em nawet do trzech tygodni.

To niekwestionowany lider i jedyny produkt na rynku o właściwościach lakieru hybrydowego, który umożliwia przedłużenie i nadbudowanie płytki paznokcia. Jest to budujący żel hybrydowy o delikatnej konsystencji. Idealny na słabą i zniszczoną płytkę. Można nim skutecznie przedłużyć oraz nadbudować płytkę paznokcia. Cały proces przedłużania paznokci Semilac Hard jest zależny od umiejętności osoby przedłużającej paznokcie. Średni czas przedłużania to ok. 45 minut. Występuje w kolorze delikatnego, przezroczystego żelu.

  • Jedyny taki produkt na rynku
  • Odbudowuje zniszczoną płytkę paznokcia
  • Umożliwia skuteczne odbudowanie płytki paznokcia
  • Właściwości miękkiego żelu

Unikalna receptura kosmetyku sprawia, że paznokcie stają się wydłużona, a płytka paznokcia zregenerowana.

Sposób użycia: Zmatowioną płytkę paznokcia przemywamy Nail Cleaner'em Diamond Cosmetics (odtłuszczacz), nakładamy szablon, a następnie aplikujemy cienką warstwę Semilac Base i utwardzamy w lampie LED lub Standard: - LED: 30sec - Standard: 4x9 (36 Watt): 2 min. Następnie nakładamy Semilac Hard i przedłużamy paznokcie na formie o 1-5 mm utwardzamy w lampie LED lub Standard: - LED: 30sec. - Standard: 4x9 (36 Watt): 2 min. Aby nadać paznokciom piękny połysk, nakładamy jako ostatnią warstwę nabłyszczającą, Semilac Top i utwardzamy w lampie LED lub Standard - LED: 30sec. - Standard: 4x9 (36 Watt): 2 min. Przemywamy warstwę dyspersyjną Nail Cleaner'em Diamond Cosmetics (odtłuszczaczem).

Rezultat: Paznokcie są przedłużone, a płytka paznokcia odbudowana.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuŻele
Pojemnośćdo 10 ml

Produkty powiązane