SEMILAC Cat Eye Lakier hybrydowy – efekt kociego oka 7ml

Wysyłka już od 7,99 zł

Semilac

0000057202

00018593

0

Opis

Opis

Semilac Cat Eye to hybrydowy lakier magnetyczny. Przy pomocy magnesu lakier Semilac Cat Eye tworzy trójwymiarowe wzory z efektem kociego oka na paznokciach. Najbardziej wyrazisty efekt będzie uzyskany na czarnym lakierze bazowym.

  • 6 kolorów do wyboru
  • Półprzezroczysta formuła
  • Trójwymiarowe zdobienie na paznokciach
  • Trwały i odporny na uszkodzenia manicure

Stworzenie zdobień przy użyciu Cat Eye nie będzie trudne dla osób potrafiących wykonać manicure hybrydowy. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki paznokcia.

Sposób użycia: Paznokcie przygotować tak jak do zwykłego manicure hybrydowego. Nałożyć cienką warstwę bazy Semilac oraz dwie warstwy wybranego lakieru kolorowego. Każdą z nich utwardzić w lampie UV/LED. Następnie nałożyć warstwę lakieru Cat Eye, przyłożyć magnes i stworzyć zdobienie. Na koniec utwardzić go w lampie i całość wykończyć topem.

Rezultat: Trwały, efektowny manicure z efektem kociego oka.

Semilac to polska marka stworzona przez firmę Diamond Cosmetics, która jest producentem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Stworzona z myślą o upiększaniu wyglądu dłoni, gwarantuje bezpieczeństwo stosowania podczas zabiegów kosmetycznych. Dba także o zachowanie dobrej kondycji ogólnej paznokci

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuLakiery hybrydowe
Pojemnośćdo 10 ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: