Silcare Color It Lakier hybrydowy do paznokci 8g

Wysyłka już od 7,99 zł
Wyprzedaż

4,39 zł

Zobacz wszystkie 5

Silcare

0000050875

00013772

13772

Opis

Opis

Silcare to polski producent kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Oferowane produkty łączą w sobie unikalne kompozycje składników oparte na najnowszych wynikach badań, niewysokie ceny dostępne dla każdego klienta oraz przyjazność środowisku naturalnemu, gdyż kosmetyki Silcare nie są testowane na zwierzętach.

Lakier polecany do stosowania podczas zabiegu hybrydowego manicure lub pedicure w domu lub gabinecie kosmetycznym. Szeroka gama kolorów do wyboru pozwala na swobodę tworzenia stylizacji. Jednocześnie lakier ma właściwości ochronne i pielęgnacyjne, które nie osłabiają kondycji płytki paznokci.

  • Intensywne, bogate kolory do wyboru
  • Lakier o wysokim połysku
  • Utrzymuje się do 2 tygodni
  • Sprawna i łatwa aplikacja

Zawiera ulepszoną, skoncentrowaną formułę, której gęstość została poprawiona o 50% w porównaniu do poprzedniej wersji lakieru. Dzięki temu aplikacja lakieru jest szybsza, efekt trwalszy, a paznokcie nie są osłabione w wyniku przeprowadzonego zabiegu. Usunięcie lakieru również jest proste i nie powoduje uszkodzeń na ich powierzchni.

Sposób użycia: Lakier może być utwardzany w lampach UV oraz wysokiej jakości lampach LED.

Rezultat: Trwały, dokładny manicure o wysokim połysku.

Poleca się stosowanie także innych produktów Silcare w celu uzupełnienia zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych paznokci.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuLakiery hybrydowe
Pojemnośćdo 10 g
Oferty specjalneWyprzedaż

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: