KEMON Styl And Vamp Spray 44 Lakier mocno utrwalający fryzurę 300ml

Wysyłka już od 7,99 zł

54,78 zł

18,26 zł za 100 ml

Brak produktu na stanie

Kemon

0000018092

8020936035770

0

Opis

Opis

Linia produktów AND włoskiej marki Kemon oferuje produkty przeznaczone do kreatywnej stylizacji włosów, które pozwalają dowolnie modelować fryzurę. Numeracja znajdująca się w nazwie produktu oznacza stopień utrwalenia (cyfra po lewej stronie) i połysku (cyfra po prawej stronie). Technologie oparte na naturalnych składnikach roślinnych oraz innowacyjnych formułach kosmetyków gwarantują bezpieczną i skuteczną pielęgnację.

Lakier do stosowania na każdy rodzaj włosów. Szczególnie polecany w przypadku dążenia do zwiększenia objętości, mocnego utrwalenia i połysku włosów.

  • Mocne utrwalenie fryzury
  • Nadaje błyszczący połysk
  • Zwiększa objętość włosów
  • Szybko wysycha na włosach
  • Łatwy do wyczesania

Zawiera składniki odżywcze gwarantujące mocne utrwalenia i nabłyszczenie włosów. Dodatkowo zawiera substancje nawilżające i zabezpieczające przed osłabieniem kondycji włosów lub ich uszkodzeniami.

Sposób użycia: Po ułożeniu włosów rozpylić lakier w miejsca wymagające utrwalenia zachowując odległość 30 cm. W celu mocniejszego utrwalenia spryskać poszczególne pasma z bliższej odległości.

Rezultat: Mocno utrwalone, pełne blasku i objętości włosy.

Poleca się łączenie pielęgnacji lakierem wraz z innymi produktami z linii Kemon AND dostosowanych do pptrzeb stylizacji, które wzmocnią efekt końcowy.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuLakiery
Pojemność201 - 300 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieUtrwalające
WykończenieBłyszczące
Stopień utrwaleniaMocny
SeriaAnd

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: