WUNDER2 WUNDEREXTENSION Maskara wydłużająca i pogrubiająca rzęsy 7,5g

0000048845

Przedstawiamy maskarę wydłużającą i pogrubiającą rzęsy WUNDEREXTENSIONS z zastrzeżoną technologią WUNDER2 Dual-Formula, najnowszy przełomowy produkt, łączący w sobie korzyści dwóch odrębnych formuł w jednym kosmetyku. Tusz do rzęs dla kobiet, które marzą o ekstremalnie pogrubionych i wydłużonych rzęsach.

Więcej szczegółów

Ostatnie sztuki

96,00 zł

 

Przedstawiamy maskarę wydłużającą i pogrubiającą rzęsy WUNDEREXTENSIONS z zastrzeżoną technologią WUNDER2 Dual-Formula, najnowszy przełomowy produkt, łączący w sobie korzyści dwóch odrębnych formuł w jednym kosmetyku. Tusz do rzęs dla kobiet, które marzą o ekstremalnie pogrubionych i wydłużonych rzęsach. Wystarczy jedno pociągnięcie, a rzęsy zyskują kolosalną objętość i długość. Szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy, wydłuża je, pogrubia oraz nie pozostawia nieestetycznych grudek.

  •          Dwie nowoczesne technologie
  •          Doskonale wydłuża i pogrubia rzęsy
  •          Długotrwałe działanie
  •          Odporność na warunki atmosferyczne
  •          Zastrzeżona technologia WUNDER2 Dual-Formula
  •          Tusz stymuluje wzrost rzęs

Dzięki zastosowanej technologii Dual Formula WUNDEREXTENSIONS stanowi połączenie dwóch odrębnych formuł, które przed nałożeniem dokładnie mieszają się ze sobą, dając doskonałą maskarę, zapewniającą wiele korzyści dla rzęs za jednym pociągnięciem szczoteczki. Dwie formuły, jeden pojemniczek i zadziwiające efekty! Obie zastosowane technologie mają wyjątkowo długotrwałe działanie, WUNDEREXTENSIONS radzi sobie więc w najtrudniejszych warunkach.

Sposób użycia: Aplikuj tusz dynamicznymi ruchami w lewo i prawo kierując się ku górze. Aby rzęsy były bardziej wyraziste nałóż tusz od nasady aż po końce dla uzyskania maksymalnej objętości. Dla lepszego rezultatu nie pozwól wyschnąć tuszowi pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw.

Rezultat: Efekt ekstremalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów, ze względu na zbliżony skład i właściwości zaleca się stosowanie wydłużająco – pogrubiającego tuszu do rzęs z innymi kosmetykami marki Wunder2. 

WUNDER2 to zaawansowane, przełomowe kosmetyki oparte na najnowocześniejszych technologiach, dzięki którym szybko i łatwo uzyskasz perfekcyjne brwi i rzęsy. Kompleksowe rozwiązanie dla perfekcyjnych brwi.

 
Działanie Pogrubienie i zagęszczenie

Produkty powiązane

Produkty, które również mogą Cię interesować: 30