L’OREAL PARIS BROW ARTIST Zestaw do stylizacji brwi Light to Medium

BROW ARTIST GENIUS KIT 01 LIGHT TO MEDIUM PENCIL Zobacz większe

0000038429

Zestaw do stylizacji i regulacji brwi L’Oreal Paris umożliwia upiększenie oprawy oczu. Kosmetyki L’Oreal Paris ułatwiają wykonanie perfekcyjnego makijażu.

Więcej szczegółów

Dużo

29,85 zł

 

Zestaw do stylizacji i regulacji brwi L’Oreal Paris umożliwia upiększenie oprawy oczu. Kosmetyki L’Oreal Paris ułatwiają wykonanie perfekcyjnego makijażu.

  • Odcień Light to Medium
  • Pęseta i szczoteczka do brwi w zestawie
  • Łatwe stopniowanie efektu
  • Utrwalenie i ułożenie włosków
  • Ujednolicony kolor brwi
  • Trwałość makijażu nawet do 12h

Zestaw zawiera wosk do stylizacji, puder wypełniający brwi, pęsetę i dwustronną szczoteczkę z pędzelkiem. Szybko i łatwo upiększa brwi poprzez ich wyrównanie i ujednolicenie. Zestaw ma nieduży rozmiar, dzięki czemu bez problemu zmieści się w torebce lub kosmetyczce.

Sposób użycia: Najpierw wyrównać linię brwi przy pomocy pęsety. Następnie ułożyć włoski przy pomocy wosku i szczoteczki. Następnie wypełnić wolne przestrzenie pudrem.

Rezultat: Jednolity i trwały makijaż brwi.

Polecamy skorzystanie z pozostałej oferty produktów do makijażu L’Oreal Paris, które pozwolą wykonać perfekcyjny codzienny make-up.

L’Oreal Paris to jeden z liderów rynku kosmetycznego znany na całym świecie. W ofercie marki znajdują się kosmetyki do makijażu, pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Produkty L’Oreal Paris dzięki stosowaniu innowacyjnych technologii utrzymują wysoką jakość i zapewniają luksusową pielęgnację na co dzień. Marka ceni różnorodność, dlatego wszystkie kosmetyki tworzone są z myślą o różnych kolorach i typach skóry i włosów.

 
Wykończenie Matowe

Produkty powiązane

Produkty, które również mogą Cię interesować: 30