L’OREAL PARIS FALSE LASH SUPERSTAR RED CARPET Tusz do rzęs 2w1 2x6,5ml

MASCARA FALSE LASH SUPERSTAR RED CARPET BL 2X6,5ML Zobacz większe

0000046768

Tusz L’Oreal Paris False Lash Superstar Red Carpet świetnie sprawdzi się w obiekcie kamery. Kosmetyki L’Oreal Paris pomagają stworzyć profesjonalny makijaż.

Więcej szczegółów

Ostatnie sztuki

33,35 zł

 

Tusz L’Oreal Paris False Lash Superstar Red Carpet świetnie sprawdzi się w obiekcie kamery. Kosmetyki L’Oreal Paris pomagają stworzyć profesjonalny makijaż.

  • Kolor – czerń
  • Baza i tusz do rzęs 2w1
  • Baza nadaje objętość XL
  • Tusz ekstremalnie wydłuża
  • Spojrzenie dobrze wygląda w kamerze
  • Makijaż oczu niczym z czerwonego dywanu

Tusz z jednej strony ma szczoteczkę w kształcie klepsydry, która rozprowadza na rzęsach bazę pogrubiającą. Z drugiej znajduje się lekko wygięta szczoteczka o drobnych włóknach, które intensywnie wyciągają rzęsy i nadają im maksymalną długość.

Sposób użycia: Najpierw zaleca się wytuszowanie rzęs bazą pogrubiającą, a następnie tuszem wydłużającym. Należy pokrywać rzęsy dokładnie od nasady aż po końce.

Rezultat: Ekstremalnie pogrubione i wydłużone rzęsy. Makijaż oczu perfekcyjnie wyglądający w obiekcie kamery.

Polecamy skorzystanie z pozostałej oferty produktów do makijażu L’Oreal Paris, które pozwolą wykonać perfekcyjny codzienny make-up.

L’Oreal Paris to jeden z liderów rynku kosmetycznego znany na całym świecie. W ofercie marki znajdują się kosmetyki do makijażu, pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Produkty L’Oreal Paris dzięki stosowaniu innowacyjnych technologii utrzymują wysoką jakość i zapewniają luksusową pielęgnację na co dzień. Marka ceni różnorodność, dlatego wszystkie kosmetyki tworzone są z myślą o różnych kolorach i typach skóry i włosów.

 
Wykończenie Matowe

Produkty powiązane

Produkty, które również mogą Cię interesować: 30