L’OREAL PARIS FALSE LASH TELESCOPIC Wydłużający tusz do rzęs 9ml

MASCARA FALSE LASH TELESCOPIC MAGNETIC BLACK Zobacz większe

0000002033

Tusz do rzęs L’Oreal Paris False Lash Telescopic daje efekt teatralnego makijażu oczu. Kosmetyki L’Oreal Paris ułatwiają wykonanie perfekcyjnego makijażu.

Więcej szczegółów

Mało

27,99 zł

 

Tusz do rzęs L’Oreal Paris False Lash Telescopic daje efekt teatralnego makijażu oczu. Kosmetyki L’Oreal Paris ułatwiają wykonanie perfekcyjnego makijażu.

  • Kolor – magnetyzująca czerń
  • Rzęsy dłuższe nawet do 60%
  • Ma unikalną, drobnowłóknistą szczoteczkę
  • Daje efekt teatralnego spojrzenia
  • Może zastąpić sztuczne rzęsy

Tusz Telescopic znany jest ze swojej innowacyjnej szczoteczki wyposażonej w 8 grzebyczków, które docierają do każdej partii rzęs i wyciągają je do góry. Dodatkowo w składzie tuszu znajdują się rozciągliwe mikrowłókna, które pokrywają rzęsy dając efekt maksymalnego wydłużenia.

Sposób użycia: Tusz aplikować od nasady aż po końce dokładnie przeczesując rzęsy. Można nakładać kolejne warstwy dla zintensyfikowania efektu.

Rezultat: Ekstremalnie pogrubione i wydłużone rzęsy. Makijaż oczu perfekcyjnie wyglądający w obiekcie kamery.

Polecamy skorzystanie z pozostałej oferty produktów do makijażu L’Oreal Paris, które pozwolą wykonać perfekcyjny codzienny make-up.

L’Oreal Paris to jeden z liderów rynku kosmetycznego znany na całym świecie. W ofercie marki znajdują się kosmetyki do makijażu, pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Produkty L’Oreal Paris dzięki stosowaniu innowacyjnych technologii utrzymują wysoką jakość i zapewniają luksusową pielęgnację na co dzień. Marka ceni różnorodność, dlatego wszystkie kosmetyki tworzone są z myślą o różnych kolorach i typach skóry i włosów.

 
Wykończenie Matowe

Produkty powiązane

Produkty, które również mogą Cię interesować: 30