MAYBELLINE MASTER Podwójny sztyft do konturowania twarzy Light 7g

MASTER CONTOUR DUO 01 LIGHT Zobacz większe

0000049853

Maybelline Master Contour V-Shape to podwójny sztyft do konturowania twarzy. Kosmetyki kolorowe Maybelline pomogą Ci wykonać codzienny makijaż.

Więcej szczegółów

Ostatnie sztuki

27,99 zł

 

Maybelline Master Contour V-Shape to podwójny sztyft do konturowania twarzy. Kosmetyki kolorowe Maybelline pomogą Ci wykonać codzienny makijaż.

  • Polecany do jasnej cery
  • Zawiera sztyft o dwukolorowym wkładzie
  • Ciemna część służy do konturowania i wysmuklania
  • Jasna część rozświetla i uwypukla wybrane partie twarzy
  • Dzięki kremowej formule długo utrzymuje się na skórze

Produkt zastępuje dwa kosmetyki – pozwala wymodelować rysy twarzy i nadać jej owalny kształt oraz rozświetlić skórę. Ma miękką, łatwą do rozprowadzania na skórze konsystencję, a dzięki małemu rozmiarowi z łatwością zmieści się w torebce. Odcień Light dobrze dopasowuje się do cer jasnych.

Sposób użycia: Ciemny odcień nałóż pod kości policzkowe i na linię żuchwy. Jasny aplikuj nad kości policzkowe, na centralną część czoła, szczyt nosa, nad środek górnej wargi i środek brody. Dokładnie rozetrzyj łącząc kolory ze sobą.

Rezultat: Wykonturowana, wysmuklona i odmłodzona twarz.

Polecamy skorzystać z pozostałej oferty produktów do makijażu Maybelline, które pozwolą wykonać perfekcyjny make-up na co dzień.

Marka Maybelline New York to jeden z liderów na amerykańskim rynku kosmetycznym. Od początku swojego istnienia marka korzysta z bieżących trendów w świecie mody. Kosmetyki Maybelline inspirowane są nowoczesnymi, pewnymi siebie kobietami i do nich kieruje swoją ofertę. Jej celem jest podkreślenie naturalnego, kobiecego piękna. Innowacyjne formuły produktów gwarantują wysoką jakość oferowanych produktów do makijażu i lakierów do paznokci.

Produkty powiązane

Produkty, które również mogą Cię interesować: 30