SALLY HANSEN Odżywka ze złotem do pielęgnacji skórek 6,8ml

Wysyłka już od 7,99 zł

Sally Hansen

0000053295

074170424980

0

Opis

Description

Sally Hansen stworzyła preparat do skórek z 18-karatowym złotem, który przygotowuje paznokcie do manicure. Odżywka Sally Hansen peelinguje i nawilża skórki. Ma gumowy aplikator i końcówkę do odsuwania.

  •         Zmiękcza skórki
  •         Ułatwia ich odsunięcie
  •         Odżywia i nawilża je
  •         Pomaga oczyścić i wygładzić paznokcie
  •         Przygotowuje płytki do manicure

Zawiera 18-karatowe złoto, które ma działanie regenerujące. Pozwala odżywić skórę suchą i odwodnioną. Skórki, często przesuszone, potrzebują silnego nawilżenia, zmiękczenia i wygładzenia. Dzięki temu łatwiej je usunąć i przygotować płytki paznokci do dalszych zabiegów.

Sposób użycia: Odżywkę delikatnie wycisnąć z tubki i wmasować w skórki. Za pomocą ściętej nakrętki odsunąć ich nadmiar. Na koniec spłukać dłonie.

Rezultat: Miękkie, gładkie, nawilżone skórki wokół paznokci.

Rekomendujemy stosowanie pozostałych produktów Sally Hansen w celu uzupełnienia zabiegów pielęgnacji i stylizacji paznokci.

Sally Hansen to marka stworzona przez Sally Hansen i jej męża w późnych latach 50. ubiegłego wieku. Historia firmy zaczyna się od odżywki do paznokci określanej mianem „kliniki paznokci w buteleczce”. W ofercie marki znajdziemy profesjonalne produkty do pielęgnacji, akcesoria do manicure i pedicure oraz preparaty do depilacji. 

Dane

Dane

Rodzaj produktuOdżywki
Pojemnośćdo 10 ml
Strefa działaniaDłonie

Opinie

Napisz opinię

SALLY HANSEN Odżywka ze złotem do pielęgnacji skórek 6,8ml

SALLY HANSEN Odżywka ze złotem do pielęgnacji skórek 6,8ml

Produkty powiązane