SALLY HANSEN Odżywka ze złotem do pielęgnacji skórek 6,8ml

Wysyłka już od 7,99 zł

0000053295

074170424980

0

Opis

Opis

Sally Hansen stworzyła preparat do skórek z 18-karatowym złotem, który przygotowuje paznokcie do manicure. Odżywka Sally Hansen peelinguje i nawilża skórki. Ma gumowy aplikator i końcówkę do odsuwania.

  •         Zmiękcza skórki
  •         Ułatwia ich odsunięcie
  •         Odżywia i nawilża je
  •         Pomaga oczyścić i wygładzić paznokcie
  •         Przygotowuje płytki do manicure

Zawiera 18-karatowe złoto, które ma działanie regenerujące. Pozwala odżywić skórę suchą i odwodnioną. Skórki, często przesuszone, potrzebują silnego nawilżenia, zmiękczenia i wygładzenia. Dzięki temu łatwiej je usunąć i przygotować płytki paznokci do dalszych zabiegów.

Sposób użycia: Odżywkę delikatnie wycisnąć z tubki i wmasować w skórki. Za pomocą ściętej nakrętki odsunąć ich nadmiar. Na koniec spłukać dłonie.

Rezultat: Miękkie, gładkie, nawilżone skórki wokół paznokci.

Rekomendujemy stosowanie pozostałych produktów Sally Hansen w celu uzupełnienia zabiegów pielęgnacji i stylizacji paznokci.

Sally Hansen to marka stworzona przez Sally Hansen i jej męża w późnych latach 50. ubiegłego wieku. Historia firmy zaczyna się od odżywki do paznokci określanej mianem „kliniki paznokci w buteleczce”. W ofercie marki znajdziemy profesjonalne produkty do pielęgnacji, akcesoria do manicure i pedicure oraz preparaty do depilacji. 

Dane

Dane

Rodzaj produktuOdżywki
Pojemnośćdo 10 ml
Strefa działaniaDłonie

Produkty powiązane