MATRIX COLORGRAPHICS Promoter Oksydant 6,6%/22 Vol. 946ml

Wysyłka już od 7,99 zł

19,29 zł

2,04 zł za 100 ml

Matrix

0000010506

884486180469

22

Opis

Opis

Matrix ColorGraphics Promoter to drugi krok w subtelnej koloryzacji włosów, która pozwala rozjaśnić odcień do 6 tonów. Umożliwia także jednoczesne tonowanie koloru. W połączeniu z pudrem i pigmentem ColorGraphics pozwala uzyskać wymarzony efekt kolorystyczny. Służy do koloryzacji technikami poza skórą głowy.

  • Stężenie 6,6%/22 Vol.
  • Aktywuje działanie tonera i pudru ColorGraphics
  • Działa na włosy jasne i ciemne
  • Rozjaśnia odcień nawet do 6 tonów
  • Tworzy artystyczne refleksy
  • Ma duże, wydajne opakowanie

Zabieg ColorGraphics jest ponad dwukrotnie szybszy niż klasyczne rozjaśnianie. Technologia rozjaśniająca aktywuje się pod wpływem ciepła, co skraca zabieg do niecałych 10 minut. Produkty zawierają D-Panthenol, który nawilża i pogrubia włosy oraz nadaje im gładkość i połysk.

Sposób użycia: W niemetalowej miseczce wymieszać oksydant, puder i pigment ColorGraphics w proporcji 2:2:1. Postępować zgodnie z instrukcją na opakowaniu pudru.

Rezultat: Rozjaśnione, wzmocnione włosy o jasnych, trwałych refleksach.

Do wykonania zabiegu rozjaśniania niezbędne jest użycie pudru i pigmentu ColorGraphics.

Znana na całym świecie marka profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich Matrix Professional oferuje produkty, które służą pielęgnacji i stylizacji wszystkich rodzajów włosów. Linie przeznaczone do koloryzacji włosów nie tylko nadają im trwały, wyrazisty kolor, ale jednocześnie odżywiają włosy zapobiegając ich zniszczeniu.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuOksydanty
Pojemność601 - 1000 ml
SeriaColorgraphics

Produkty powiązane