GOLDWELL TOPCHIC Lotion Oksydant 6% 60ml

Wysyłka już od 7,99 zł

4,49 zł

0,19 zł za 100 ml

Goldwell

0000022093

00005791

10

Opis

Opis

Oksydant Goldwell Topchic jest przeznaczony do stosowania z farbami Goldwell Topchic. Farba Topchic nie tylko nadaje włosom intensywny kolor, ale także regeneruje i wzmacnia je.

  • Kremowa konsystencja
  • Łatwe przygotowanie mieszanki
  • Równomierne rozprowadzenie farby na włosach
  • Mocne zakotwiczenie pigmentu
  • Wygodny, praktyczny kształt butelki
  • Dopasowanie do systemu dozowników Goldwell

Produkty Topchic zawierają formułę Integrated Protect System, która składa się z Technologii Koenzymów (działanie antyoksydacyjne i wzmacniające efekt koloryzacji), Equalizer System 2.0 (wygładzenie włosów na całej długości) oraz IntraLipid (działanie uzupełniające poziom lipidów i intensywnie regenerujące włókna).

Sposób użycia: W niemetalowej miseczce wymieszać farbę z oksydantem w proporcji 1:1 lub 1:2 dla farbowania rozjaśniającego. Mieszankę najpierw nałożyć na odrost, odczekać 15-25 minut (30-35 minut dla odcieni Hi-Blondes), po czym rozprowadzić resztę preparatu na całej długości włosów. Pozostawić na 5-15 minut, po czym dokładnie spłukać czystą wodą. Na koniec umyć włosy wybranym szamponem Goldwell.

Rezultat: Profesjonalna i bezpieczna koloryzacja. Wzmocnienie i wygładzenie włosów.

Oksydant jest przeznaczony do stosowania z farbami Goldwell Topchic.

Goldwell to znana i popularna marka profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów, która od ponad 50 lat pozostaje w grupie liderów na rynku fryzjerskim. Bliskie relacje ze światem fryzjerów pozwoliły zdobyć marce duże zaufanie klientów. Jej motto „We think stylist” zwraca uwagę, że najważniejsze jest słuchanie potrzeb stylistów fryzur na całym świecie i korzystanie z ich pasji do swojej pracy.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuOksydanty
Pojemność51 - 60 ml
SeriaTopchic

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: