SCHWARZKOPF PROFESSIONAL BLONDME PREMIUM DEVELOPER Oksydant o stężeniu 6% 1000ml

Wysyłka już od 7,99 zł

29,38 zł

2,94 zł za 100 ml

Brak produktu na stanie

Schwarzkopf Professional

0000050582

4045787367492

0

Opis

Opis

Oksydant przeznaczony do stosowania z produktami do rozjaśniania i koloryzacji blond Schwarzkopf BlondMe powstał na bazie oleju mineralnego o wysokim stężeniu. Doskonale wygładza strukturę włosa, nadaje optymalny poziom nawilżenia i sprawia, że proces rozjaśniania przebiega łagodniej dla struktury włosa. Ponadto posiada mniejszą ilość wody w mieszance, mniejsze rozcieńczenie barwników, substancji zasadowych i nadtlenku. Dzięki temu udało uzyskać się jeszcze wyższe stężenie składników aktywnych, a co za tym idzie włosy zyskują piękny połysk i ładny wygląd. 

  • Wygładza strukturę włosa
  • Doskonale nawilża
  • Stworzony na bazie oleistej formuły zawierającej składniki aktywne
  • Nadaje miękkość i blask
  • Zapewnia utrzymanie właściwej kondycji włosów
  • Perfekcyjnie rozjaśnia włosy
  • Nie powoduje ryzyka podrażnienia włosów

Oksydant został stworzony na bazie oleistej formuły zawierającej składniki aktywne. Ponadto posiada mniejszą ilość wody w mieszance, mniejsze rozcieńczenie barwników, substancji zasadowych i nadtlenku.

Sposób użycia: Stosować w proporcjach opisanych na ulotce kremu rozjaśniającego lub rozjaśniacza. Postępować ściśle według instrukcji na opakowaniu.

Rezultat: Włosy zyskują piękny połysk i ładny wygląd. 

W celu osiągnięcia najlepszych efektów, ze względu na zbliżony skład i właściwości zaleca się stosowanie dewelopera z innymi produktami z serii BlondeMe.

BlondeMe to kosmetyki polecane dla blondynek. Ta profesjonalna kolekcja rozjaśniająca oraz pielęgnacyjna dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Kosmetyki dają Ci możliwość prostego wykreowania najbardziej pożądanych blondów za każdym razem, a innowacyjna technologia gwarantuje skuteczną ochronę włosów.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuOksydanty
Pojemność601 - 1000 ml
SeriaBlond Me

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: