ALFAPARF OXID’O Kremowa woda utleniona 10 3% 90ml

Wysyłka już od 7,99 zł

6,49 zł

7,21 zł za 100 ml

Alfaparf

0000008401

8022297024448

45

Opis

Opis

Bezpieczny oksydant w kremie do koloryzacji oraz rozjaśniania włosów.

Alfaparf Milano jest obecnie liderem branży profesjonalnych usług fryzjerskich oraz główną marką grupy Alfaprf group, włoskiego koncernu przemysłu kosmetycznego specjalizującego się w produktach i rozwiązaniach mających na celu dbałość o piękno włosów i ciała.

Alfaparf OXID’O to kremowa woda utleniona, dzięki której rezultat koloryzacji jest jednolity i pełen blasku. Emulsja utleniająca jest dedykowana profesjonalnym farbom Alfaparf Evolution. Bogata w delikatne woski, które dodatkowo chronią strukturę włosa podczas zabiegu farbowania.

Dzięki gęstej, bogatej konsystencji śmietany bardzo dobrze łączy się z farbą, tworząc idealną mieszankę, która dokładnie pokrywa włosy, nie spływa z nich i gwarantuje doskonałe pokrycie. Emulsja Oxid'O zapewnia mieszance koloryzującej jednorodność, równomierne rozprowadzenie oraz optymalny połysk włosów. Poza tym, ma przyjemny, nie duszący zapach, co sprawia, że aplikacja jest jeszcz przyjemniejsza.

Oksydant posiada różne stężenia (moce), których dobór determinuje efekt końcowy farbowania. Dostępny w 4 stężeniach:
- 10 Vol. (3%) – pokrycie włosów i koloryzacja ton w ton lub przyciemnienie włosów ;
- 20 Vol. (6%) – pokrycie i jednoczesne rozjaśnienie o 1 ton lub pokrycie siwych włosów;
- 30 Vol. (9%) – pokrycie i jednoczesne rozjaśnienie o 2 tony;
- 40 Vol. (12%) – pokrycie i jednoczesne rozjaśnienie o 3 tony, o 4 i pół tonu z użyciem kolorów Super Rozjaśniaczy i Wzmacniacza 000SSS, o 4 i pół tonu z użyciem Pure Platinum, o 5 tonów z użyciem Platinum i OSP (wzmacniaczem efektu rozjaśnienia) .

Sposób użycia: Wymieszaj farbę z oksydantem w proporcjach 1:1,5 – 60 ml farby i 90 ml oksydantu. Nie używaj metalowych pojemników ani narzędzi. Pamiętaj o rękawiczkach ochronnych. Czas trzymania mieszanki na włosach – 35 minut. Postępuj zgodnie z dołączoną instrukcją użycia.

Rezultat: Efekt jednorodnej i równomiernej koloryzacji lub rozjaśnienia włosów bez ich obciążania.

Produkt do stosowania z profesjonalnymi farbami Alfaparf Evolution

Kup więcej płać mniej

Kup więcej płać mniej

Kupuj więcej, płać mniej

Przy wielu produktach dostępnych w naszym sklepie dostępna jest zakładka: „Kupuj więcej, płać mniej”. Takie sformułowanie oznacza, że im więcej sztuk danego towaru kupisz, tym bardziej Ci się to opłaci. Zestawy charakteryzują się bowiem niższymi cenami w porównaniu do przedmiotów kupowanych pojedynczo.

IlośćCenaOszczędzasz
3 6,36 zł do 0,39 zł
6 6,23 zł do 1,56 zł
9 6,10 zł do 3,50 zł
12 5,97 zł do 6,23 zł

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuOksydanty
Pojemnośćdo 100 ml
SeriaOxid'O
Oferty specjalneZniżka ilościowa

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: