WELLA PROFESSIONALS Blondor freelights Emulsja utleniająca 12% 1000ml

Wysyłka już od 7,99 zł

38,99 zł

3,90 zł za 100 ml

Wella Professionals

0000016127

4084500190078

20

Opis

Opis

Kremowa emulsja utleniająca (12%).

Blondor Freelights prezentuje nowy wymiar blondu. Jednotonowy kolor zastępują wielowymiarowe naturalne odcienie blondu. Blondor Freelights gwarantuje rozjaśnienie oraz słoneczną stylizację bez użycia folii i innych separatorów, co sprawia, że koloryzacja jest nie tylko łatwiejsza i bardziej precyzyjna, ale również przyjemniejsza.

Emulsja utleniająca przeznaczona do rozjaśniania włosów rozjaśniaczem Blondor Freelights. Emulsja o różnych stopniach (6% 9% 12%) działa na rozjaśniane włosy odżywiająco i nadaje im blask.Dzięki swoim właściwościom – kremowej konsystencji, elastyczności oraz zwiększonej przyczepności sprawia ona, że aplikacja farby staje się dużo łatwiejsza. Po nałożeniu masa nie przemieszcza się i nie spływa, dzięki czemu możliwa jest koloryzacja bez folii.

  • Ergonomiczny kształt butelki
  • Produkt bezpieczny dla struktury włosów
  • Delikatny krem
  • Łatwa aplikacja
  • Włosy zyskują naturalnie wyglądający kolor
  • Masa nie zmienia swojego położenia i nie spływa
  • Możliwość farbowania techniką „wolnej ręki”

Opatentowana formuła Blondor Freelights oparta jest na bazie dwóch głównych komponentów: białego rozjaśniającego pudru oraz developera o trzech różnych stopniach: 6%, 9%, 12%.

Sposób użycia: Stosuj wraz z pudrem Blondor Freelights marki Wella. Mieszaj zawsze w odpowiednich proporcjach. Przestrzegaj instrukcji zawartej na opakowaniu. 

Rezultat: Włosy są rozjaśnione, odżywione i pełne niesamowitego blasku i naturalnego koloru.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuOksydanty
Pojemność601 - 1000 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
SeriaBlondor

Produkty powiązane