SEXY HAIR STYLE Hard Up Bardzo mocny żel do stylizacji włosów 500ml

Wysyłka już od 7,99 zł

0000015214

646630013012

0

Opis

Opis

Żel do stylizacji Sexy Hair Hard Up bardzo mocno utrwala i nabłyszcza włosy. Żel Sexy Hair umożliwia tworzenie różnych fryzur – od gładkich po zmierzwione. Jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów. Dzięki niemu fryzura utrzyma się przez cały dzień.

  • Utrwala włosy na najwyższym poziomie
  • Nadaje im mocny połysk
  • Pozwala na tworzenie różnych struktur
  • Nie pozostawia śladów na włosach

Zawiera naturalne składniki rozświetlające i nabłyszczające włosy – mikę i dwutlenek tytanu. Dwutlenek tytanu dzięki zdolności odbijania światła jest także naturalnym filtrem przeciwsłonecznym.

Sposób użycia: Żel zaaplikować na suche lub wilgotne włosy i modelować je wedle uznania. Stosowany na wilgotne włosy pozwala wyrzeźbić fryzurę i nadać jej gładkie wykończenie. Stosowany na włosy suche pozwala uzyskać efekt zmierzwionej, potarganej fryzury.

Rezultat: Bardzo trwała, lśniąca, wyrazista fryzura.

Rekomendujemy jednoczesne stosowanie pozostałych produktów Sexy Hair dostosowanych do potrzeb włosów w celu uzupełnienia codziennej pielęgnacji i stylizacji.

Sexy Hair to amerykańska marka fryzjerska, która istnieje na rynku od 1999 roku. Jej produkty od początku wyróżniają się na tle innych producentów. Pozwalają podkreślić atuty każdej kobiety – zwiększyć objętość włosów, uwydatnić ich strukturę, nadać im wyrazistość. Sexy Hair zachęca do wyrażania własnego stylu poprzez fryzurę oraz zabawy formą.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuŻele
Pojemność401 - 500 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieModelujące, Stylizujące
WykończenieBłyszczące
Stopień utrwaleniaBardzo mocny

Produkty powiązane