DEAR BARBER MATTIFIER Travel Edition Matująca pasta do stylizacji włosów 20g

Wysyłka już od 7,99 zł

Dear Barber

0000031796

5014147001498

0

Opis

Opis

Mocno utrwalająca pasta do stylizacji włosów przeznaczona jest do stosowania do każdego rodzaju włosów. Polecana, gdy pragnie się uzyskać fryzurę wyjątkowo mocno utrwaloną i bardzo trwałą. Dzięki stworzeniu na bazie wody pasta ma lekką konsystencję i nie obciąża włosów.

  • Utrwalenie na poziomie 3 z 4
  • Nabłyszczenie na poziomie 1 z 4
  • Elastycznie utrwala i nadaje mocną strukturę
  • Zapewnia matowe wykończenie
  • Zwiększa objętość włosów
  • Pozwala tworzyć separacje na włosach

Zawiera wosk pszczeli i wosk carnuba, które doskonale utrwalają włosy nadając im jednolitą, trwałą strukturę. Jednocześnie włosy zachowują elastyczność i pasta nie tworzy efektu chełmu. Konsystencja pasty pozwala na tworzenie wyrazistych podziałów na włosach, dzięki czemu fryzura może zyskać dowolny, pożądany kształt. Dodatkowo włosy stają się grubsze i zyskują większą objętość.

Sposób użycia: Krem nakładać na suche włosy. Rozprowadzać przy pomocy dłoni lub grzebienia w zależności od pożądanych efektów stylizacji.

Rezultat: Mocno utrwalone, matowe, pogrubione włosy.

Polecamy skorzystanie z pozostałych produktów marki Dear Barber w celu uzupełnienia codziennej pielęgnacji brody, wąsów i włosów.

Dear Barber Professional Haircare to angielska marka oferująca luksusowe produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów, wąsów oraz brody. Misją firmy jest dbałość o najwyższą jakość tworzonych kosmetyków oraz utrzymywanie wysokiego poziomu estetyki produktów. Marka jest kierowana dla mężczyzn nowoczesnych i otwartych, przywiązujących jednak dużą wagę do tradycji i klasyki. Dear Barber stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych mężczyzn oczekujących od kosmetyków pielęgnacyjnych profesjonalizmu i dobrego smaku. Pozwala podkreślić własną indywidualność.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niego
Rodzaj produktuPasty
Pojemność11 - 20 g
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieModelujące, Stylizujące
WykończenieBłyszczące
Stopień utrwaleniaMocny

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: